Okan Kurt Kavga Mı Etti Okan Kurt Neden Alıkonuldu? Demet Akalın'ın hayat arkadaşı Okan Kurt rehin mi alındı? Kavganın detayları belli oldu

Okan Kurt Kavga Mı Etti Okan Kurt Neden Alıkonuldu? Demet Akalın'ın hayat arkadaşı Okan Kurt rehin mi alındı? Kavganın detayları belli oldu. Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt dün akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kuaförü tarafından alıkonuldu mu? Merak edilen olayın detayları yavaş yavaş belli oluyor. Emniyetin de karıştığı olayın detayları açığa çıkıyor. Okan Kurt'un yapılan sözleşmeye uymaması sebebi ve yasak olmasına rağmen kardeşine ait mekanda düğün yapması sebebi ile alıkonulduğu öğrenildi.

okan2

Ünlü şarkıcı ve Gelinim Mutfakta programının sunucusu Demet Akalın sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak Okan Kurt'un kardeşine ait olan restoranın komşusu ile kavga ettiği iddiası ile mekanda alıkonulduğunu söylemesi sosyal medyada olay olmuştu. Magazinin de yakından takip ettiği olayın detayları yavaş yavaş belli oluyor. Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın hayat arkadaşı Okan Kurt alıkonuldu mu? İşte merak edilen detaylar..

Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası Hadise ve Hasan Can Kaya Arasında Aşk İddiası

Okan Kurt olay sonrası açıklamada bulunarak merak edilen haberi açığa kavuşturdu. Kurt açıklamasında "Ben kız kardeşimin dükkanına geldim. Yandaki arkadaşlar tehdit edince aramızda bir arbede çıktı. Ondan sonrada onlar öyle kafalarına göre bir şeyler yapmaya çalıştı. Biz de öyle bir cevap verdik. Tehdit burada bir arkadaş var, ben 'Cumhurbaşkanı'nın berberiyim' diyor. 'Ben bu sokağın sahibiyim' diyor. Bizim Cumhurbaşkanı'na boynumuz kıldan ince. Bugüne kadar sustuysak da zaten Sayın Cumhurbaşkanımızın hatırına sustuk." ifadelerine yer vererek açıklamasına şu şekilde devam etti. "Ama ben burada 'Bu sokağın sahibiyim' bilmem ne, bunlar doğru şeyler değil. Gelmişler burada bizi buradan çıkaracaklarmış. Aileme 'Siz buradan gideceksiniz' tehditleri. Arabamızı parçalamışlar, babamın arabasını parçalamışlar. Küçücük kız kardeşimin üzerine yürümüşler" ifadelerine yer verdi. 

okan3

Yaşanan kavgaya ait detaylar ortaya çıktı. Habere göre Kıyı Emniyetini kullanımına ait yeri kiralayan özel berber Özgür Usta kiralamış olduğu bölgenin bir kısımını kira cirodan pay karşılığında Okan Kurt'a kiraya verdiği bununla beraber sözleşmeye düğün ve benzeri organizasyonların yapılamaz şartı koyduğu iddia edildi. Bahsi geçen olayda Okan Kurt'un annesinin yakın bir arkadaşının kızının nişan töreni ve yemeği vermesi sebebi ile Özgür Usta mekanı için Koridorda resim çektiremeyeceklerini, koridoru kullanma hakkı olmadığını belirtmesi üzerine eğer koridoru kullanmak istiyorlarsa ayda 8 bin TL koridor kirası istediğini söylemesi üzerine gerilimin arttığı öğrenildi. Ardından Özgür Usta, Okan Kurt'u mekandan çıkarmayınca Okan Kurt'un arkadaşlarına haber vermesi üzerine olayın büyüdüğü ortaya çıktı.