Müge Anlı'daki Kayıp Kadın Müstehcen Fotoğraflar Alıyormuş. Müge Anlı'da Arife Gökçe olayı gündem oldu. Gerçekler ortaya çıkıyor.

Müge Anlı'daki Kayıp Kadın Müstehcen Fotoğraflar Alıyormuş. Müge Anlı'da Arife Gökçe olayı gündem oldu. Gerçekler ortaya çıkıyor. 64 yaşındaki kadın Arife Gökçe 4 gündür haber alamayan ailesi Müge Anlı'ya başvurarak yardım istedi. Tokat'ta olan olayda Arife Gökçe olayı şaşırtmaya devam ediyor.

5 çocuğu ve 12 torunu olan 64 yaşında Arife Gökçe uzun zamandır birinden müstehcen fotoğraflar aldığı ortaya çıktı. Ayno köyde yaşadıkları Sinan isimli kişinin takıntısı haline gelen isim şaşırttı. Sinan'dan aldığı mesajlar sebebi ile onun tarafından kaçırıldığı düşünülüyor. 

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Arife Gökçe takma dişlerini ve ocaktaki yemeğini bırakıp kayıplara karıştı. Arife Gökçe ekipler tarafından köy tarafından aranmaya devam ediyor.

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'da konuşan Fikri Gökçe ise Sinan isimli şahıstan şüphelendiğini söyledi. Tek şüpheli olarak köyden Sinan'ı gördüğünü söyledi. Sinan köydeki kadınların numaralarını ezbere bildiğini iddia ettikleri biri. Arife Gökçe'ye de iddiaya göre sürekli uygunsuz mesajlar yollayarak rahatsız ediyordu.

Jandarma ekipleri köyde bölgelerde arama çalışmalarına devam ediyor. Fakat Arife Gökçe'den henüz herhangi bir haber alınamadı. Müge Anlı olay hakkında "Ben her zaman söylerim aile tanıyor. Annesi de eşi de gidecek yeri olmadığını söylüyor. Köy de ben de dinledim okudum bazı şeyleri. Size yayınlayamayacağım kadar müstehcen mesajlar var. Adı Sina. Anladığım kadarıyla birkaç kişiye de böyle mesajlar atmış. Arife Hanım'a dadanmış resmen." ifadelerine yer verdi.

Ekranların sevilen programı Müge Anlı'da her hafta ortaya çıkan olaylar izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor. Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın ileriki bölümlerinde neler olacak merak ediliyor.