Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'da adını Ezel Bayraktar değiştirdiğini söyleyen adam Kısmetse Olur'a katıldı

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'da adını Ezel Bayraktar değiştirdiğini söyleyen adam Kısmetse Olur'a katıldı. Kanser hastası yengesinin tedavi parasını alıp harcayan bu sebeple uzun zamandır Müge Anlı'nın programına çıkan ve ismini "Ezel Bayraktar" olarak değiştiren Ömer Can Aslanhan ayakkabı fabrikasına girip çalışmaya başlamıştı. En büyük hayali oyuncu olmak olan Bayraktar, yıllar sonra yeniden yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur yarışmasına katılacağını açıkladı.

Youtube üzerinden yayınlanan Kısmetse Olur isimli yarışma programına katılacağını açıklayan Ezel Bayraktar açıklamaları ile olay oldu. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ismi önceden Ömer olan ve sonrasında ismini Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere'nin yer aldığı Ezel dizisinden etkilenerek Ezel Bayraktar olarak değiştiren gencin, kanser hastası yengesinin 300 bin TL'lik tedavi parasını harcaması olay olmuştu. Günlerdir programda yengesine olan borcunu nasıl ödeyeceğini bulmaya çalışan Bayraktar ayakkabı fabrikasına girerek çalışmaya başlamıştı fakat bugün programda Kısmetse Olur'a katılacağını açıkladı.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Tiktok'da Onur Sermik adlı kişinin yayınına konuk oldu ve Kısmetse Olur'a katılacağını açıkladı. "Kısmetse Olur'a katılsan patlarsın" sözleri üzerine açıklamada bulunan Bayraktar "Katılacağım Abi. Eyşan'ımı arıyorum diyeyim" cevabını veren Ezel, programa başvuru yapacağını duyurdu. Peki Ezel Bayraktar kimdir, oyuncu mu?

EZEL BAYRAKTAR KİMDİR?

Eşinin kanser tedavisi için kullanacakları 300 bin TL'yi kardeşi Ömer Can Aslanhan'a kaptırdığı iddiası ile programa katılan Mehmet Aslanhan, canlı yayında mağdur olduğunu söyleyerek kardeşine seslenerek parayı geri vermesi gerektiğini söylemişti. Tuğba hanım ise "Kanser olmasaydım bu parayla tüp bebek tedavisi yapacaktık. Çocuğumuz olmuyordu. Ancak şimdi kanser tedavim için kullanılacaktı. Bu kişi hem sağlığımı, hem de hayallerimi çaldı. İnsan insana bunu yapar mı?" diyerek gözyaşlarına boğulmuştu. Seyyar satıcılık ve köfte satarak ekmek parası kazandığını belirten Mehmet Aslanhan, 5 aydır ulaşamadığı kardeşi Ömer Can Aslanhan'a çağrıda bulunarak "Ortaya çık paramızı ver" demişti. 

Kardeşi Ömer Can Aslahan, izlediği diziden etkilenerek adını Ezel Soyadını ise Bayraktar olarak değiştirmişti. Yayına çıkan Ezel Bayraktar'ın oyuncu olmak istediği biliniyor.