Müge Anlı ile Tatlı Sert programı kayıp olarak aranan Yeliz hakkındaki detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle.. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimiz kamumanset.com' da haberimizde sizlerle..

Sevgilisi Orhan tarafından hem şiddet gördüğünü hemde çalışmayıp kendisini çalıştırdığını dilenerek her şeyi kendi kendisine yaşayan Yeliz stüdyoda Orhan bey ile görüşmek istemiyor. 

44 yaşındaki Yeliz, önce Orhan tarafından bir kahve içirilerek kendisini dolandırdığını, kendisine ismi dahil her şeyi ile yanlış tanıttığını dile getirdi. Sabahlara kadar büyüler yapıyordu ve bu durum beni de kötü anlamda etkilemeye başlamıştı. O yüzden kaçtım sokaklarda yattım ondan ayrı kalabilmek için sözlerini dile getirdi. 

yeliz bulundu mu

Yeliz hanım dilenerek evinin geçimini sağladığını dile getiriyor ama sevgilisi Orhan' ın hiçbir şekilde çalışmadığını ve Yeliz' in getirdiği paralar ile kahvelerde gezdiğini sadece yiyerek içerek gezdiğini dile getiriyor. 

Kendisini de defalarca dolandırdığını dile getiriyor. Yeliz kendisinden aldıklarını canlı yayına çıkarak kameralar karşısında Orhan' dan talep etti. Oldukça zayıflayan Yeliz sabah Müge Anlı ile Tatlı Sert ekranlarında yerini aldı. 

Yeliz ekranlarda yakardı, ben artık bu adamdan kurtulmak istiyorum, bu adam ile görüşmek istemiyorum. Beni dilendirerek para kazanan ve sonrasında bu paraları kendisi yiyen Orhan Yeliz' i ve ailesini de sürekli öldürmekle tehdit ettiğini dile getirdi. Ben bu adamdan kurtulmak istiyorum diye defalarca stüdyoda ekranlarda dile getirdi. 

Orhan diye bilinen fakat gerçek adı Yadigar Kepçe olan Yeliz' in 2.5 yıllık birlikte olduğu sevgilisine karşı, beni dilendirip paralarımı yedi, kredi çektirdi onları yedi, babamın parasını yedi. Hepsi haram olsun sözlerini dile getirdi. 

4 çocuk annesi olan Yeliz 8 gün sonra ortaya çıktı ve Yadigar' dan saklandığını dile getirdi. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezon boyunca ATV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı kayıpları, katilleri bulmaya devam ediyor. Tüm gelişmeler ve detaylar kamumanset.com haberlerimizde sizlerle..

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün saat 10.00 da ATV ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.