Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Komşu Sinan olayı izleyenleri çıldırttı

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Komşu Sinan olayı izleyenleri çıldırttı. Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşlı kadının ortadan kaybolmasından dolayı şüpheli olan komşu Sinan anlattıkları ile herkesi şaşırttı. Kendisinden yaşça büyük kadınlara cinsel organını göstererek taciz eden ve çirkin mesajlar attığı söylenen Sinan Sardoğan hakkındaki iddialar Müge Anlı'yı dehşete düşürdü.

Başarılı sunucu Müge Anlı "Sen beni yolda görürsen sakın 'merhaba' deme. Hiç tavsiye etmem" dedi. Sinan'da "Niye" diye sordu. "Niyesini görürsün yolda görürsün. Toplumumuzun önemli özelliklerini sen ve sen gibiler sayesinde ben artık vazgeçtim. Ben istemediğim kişiye merhaba falan demem. Beni o kadar bıktırdınız ki, bana merhaba falan deme. İstiyorsan da de. Beynini yararım" ifadelerini kullandı.

Atv ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılan kayıp Arife Gökçe olayının baş şüphelisi haline gelen Sinan Sardoğan'la ilgili ortaya atılan iddialar izleyenleri şaşırtmaya devam ediyor. Arife Gökçe'ye çirkin mesajlar atan rahatsız eden Sinan Sardoğan'ın belli bir yaşın üstündeki birçok kadını taciz ettiği ortaya çıktı. Sinan köydeki kadınların çocuğuna iddiaya göre mesajlar atıyordu. Programa gelen ihbarlar ise Müge Anlı ve stüdyodakileri sinirden resmen çılgına çevirdi.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Sinan dün programda "İnşallah bulunur bir an önce. Ben kafasına falan vurmadım, görmedim. Kim yaptıysa Allah belasını versin. İnşallah bulunur." diyerek yapmadığını söyledi. "Söylediklerime inanın. İnkar etmem söylediklerimi. Telefon alamıyorduk eskiden, kimseyi aramadım." ifadelerine yer verdi. 

"Ben dua ediyorum bulunsun diye. Kim kaçırdıysa bulunsun bir an önce. Kaçırdılar veya kendisi kaçtı ben bilmiyorum. Belki saklanıyor Hamide'nin yanında. Belki bana oyun yapıyorlar. Onlar benden nefret ediyordu. Hamide çok nefret ediyordu. Arife'ye bir gün demiştim 'zamanında hatalarım oldu. Bacına söyle benden uzak dursun' dedim." dedi. Sinan şu an şüpheliler arasında yer alıyor.