Müge Anlı Türkücü sevgili nerede? İşte tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Müge Anlı Türkücü sevgili nerede? İşte tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle..

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonda da ekranlarda hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün saat 10.00 ile 13.00 arasında ATV ekranlarında sizlerle..

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Safiye' nin türkücü sevgilisi Safiye hanımı dolandırıp 2 tane evini satarak parasını yemiş. Safiye hanımı dolandırarak ondan vekalet alarak 2 evini de satan Türkücü Cüneyt, Safiye hanımın tüm parasını yemiş. En son 100 bin TL sinin kaldığını söyleyen Türkücü Cüneyt ortaya çıkacak mı? Ekranlarda yerini alarak bir açıklama yapacak mı bakalım izleyerek göreceğiz.

türkücü sevgili müge anlı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Türkücü Cüneyt' i görüyoruz. Safiye' nin de Türkücü Cüneyt' e karşı olan ilgisi Müge Anlı' nın gözünden kaçmamıştır. Bakalım Safiye hakkını arayabilecek mi? 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ekiplerini dün önce gelin beni alın açıkma yapacağım diyerek ekipleri çağırıyor Türkücü Cüneyt, sonrasında ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ekiplerini atlatıyor ve bulunduğu yerden ayrılıyor. Bakalım yeni bölümde Türkücü Cüneyt ekranlara çıkarak açıklama yapacak mı? Yoksa ailesinin bile bağlantısından sonra kaçmaya ve saklanmaya devam mı edecek. İzleyerek göreceğiz. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün Safiye' nin bazı davranışlarının hala Türkücü Cüneyt' i sevdiği yönde olduğunu gördüğünde ise Safiye hanıma güvenmediğini dile getirdi. 

Türkücü Cüneyt isimli kişinin arkadaşları da bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olarak Türkücü Cüneyt' in durumundan ve yaptıklarından bahsettiler. Recep isimli arkadaşı, Türkücü Cüneyt' i kendi sahneme alacaktım ama alkol kullandığını gördüğümde ve sonrasında ise uygunsuz davranışlarını gördüm. Sürekli cebinde parası olmaz ve telefonu hiç durmaz diye sözlerine devam etti. Düğünlerde çalmaya veya mekanlarda çalmaya çalışır fakat sürekli alkol durumları ve sıkıntıları olur şeklinde dile getirdi. Başına gelen bir hırsızlık olayının da Türkücü Cüneyt' in yaptığını ve sonrasında aralarında sıkıntılar yaşandığını dile getirdi.