Müge Anlı programı hafta içi her gün saat 10.00 ile 13.00 arası ekranlardaki serüvenine devam ediyor. İşte Müge Anlı programı ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Müge Anlı programı hafta içi her gün saat 10.00 ile 13.00 arası ekranlardaki serüvenine devam ediyor. İşte Müge Anlı programı ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Palu Ailesi geçtiğimiz aylarda gündemde bomba etkisi yarattı diyebiliriz. ATV ekranlarında 21 Aralık' ta Müge Anlı ile Tatlı Sert programına dahil olan Palu ailesini izledik. Palu ailesinin çok karışık davası bir zamanlar gündemine damgasını vurmuştu. İşte tüm detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle..

müge anlı 2

Palu ailesi konusuna bir bakalım..

Kocaeli Körfez ilçesinde 2008 yılında Meryem Tahnal ile küçük kızı Melike Tahnal' ın bir anda ortadan kaybolması ile açılan davanın takipsizlik kararı alması sonucunda dosya tekrar Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gün yüzüne çıkarılıyor. Bu davanın gün yüzüne çıkarılması ile 6 kişilik Palu ailesi için tutuklama kararı çıkarıldı. Suçluların başında gelen kişi ise, Palu ailesinin damadı Tuncer Ustael yargılanmaya başladı. 

Palu Davasında Son Durum Ne Oldu?

Palu ailesi ve damatları Tuncer Ustael hakkında karar çıktı ve çıkan mahkeme kararı ile damat Tuncer Ustael ağırlaştırılmış müebbet ve 7 yıl hapis cezasına çarptırılıldılar. Sonrasında diğer sanıklar ise 14 yıl 2' şer ay hapis cezasına çarptırıldılar. 

Palu Ailesi Olayında Neler Yaşandı?

Aslen Ordulu olan Palu ailesi yaşamlarını Kocaeli ilinde sürdürmektedir. Harun ve Havva Palu' nun 5 tane çocuğu bulunmaktadır. Bunlar Fatih, İsa, Emine, Meryem ve Ayşe Melek' tir. Çocuklarından Meryem, Ahmet Tahnal ile evlenerek İstanbul' a taşınır, sonrasında 2 tane çocukları olur. Melike ve Recep isimli çocuklar. 

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

Çocuklarından Emine ise, Tuncer Ustael ile evlenmiştir ve çiftin 1 kızı ve 1 oğlu Enes dünyaya gelmiştir. 

Sonrasında Kocaeli Körfez ilçesinde 2008 yılında Meryem Tahnal ile küçük kızı Melike Tahnal kaybolarak kayıplara karışır. Aylar sonra dosya takipsizlik kararı alarak, olay önce kapatılır. Sonrasında ise Müge Anlı ile Tatlı Sert' e çıkan bu olay ile birlikte 6 kişilik Palu ailesi ile ilgili olay mahkemede yeniden görülür. 

Damat Tuncer Ustael ağırlaştırılmış müebbet ve 7 yıl hapis cezasına çarptırılıldılar. Sonrasında diğer sanıklar ise 14 yıl 2' şer ay hapis cezasına çarptırıldılar. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni bölümleri hafta içi her gün saat 10.00 ile 13.00 arasında ATV ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek, detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız.