Müge Anlı programı bu sezonda da kaldığı yerden devam ediyor. Bu günlerde Müge Anlı' da işlenen Nurgül Beyhan cinayeti ile ilgili detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle birlkte..

Müge Anlı programı bu sezonda da kaldığı yerden devam ediyor. Bu günlerde Müge Anlı' da işlenen Nurgül Beyhan cinayeti ile ilgili detaylar ve gelişmeler kamumanset.com' da sizlerle birlkte..

Müge Anlı programı yeni sezonda da hafta içi her sabah Kanal D ekranlarında saat 10.00 da yayınlanmaya devam ediyor. Sevilen program her gün yeni konular çözülmemiş cinayetler, çözülmeyen konular gibi olaylar ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. 

Türkiye' nin son dönemdeki gündeminde bir olay oldu ve İstanbul Bağcılar' da evinde çıplak halde bulunan Nurgül Beyhan' ın cinayeti ekranlarda aydınlatılaya çalışılıyor. 

9 Aralık 2020 tarihinde İstanbul Bağcılardaki evinde boğularak öldürülmüş bir halde bulundu. Dört çocuk annesi olan Nurgül Beyhan evinde çıplak halde boğulmuş olarak öldürülmüş halde bulundu. 

Ailesi ise bu çözülmemiş olan cinayetin aydınlatılması için Müge Anlı yarışma programına başvurdular. 

Müge Anlı Nurgül Beyhan Olayı Nedir Gelin Daha yakından inceleyelim..

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim? Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim?

Olayın 1 Ağustos 2020 tarihinde İstanbul ilinin Bağcılar ilçesinde gerçekleştiği yönünde söyleniyor. İddiaya göre ise Yusuf Beyhan kendisini Fransa' da çalıştırararak para ödemediği gerekçesi ile daha önceden de tartışmış olduğu amcası Dilaver Beyhan ile görüşmeye gidiyor. Yusuf Beyhan sinir ile amcasını görür görmez arkasından silah ile ateş ediyor. 

aaaaaaaaaaaaaaaaab

Sonrasında ise küçük olan amcası Cihan Beyhan geliyor ve sonra Yusuf Beyhan onunla da tartışmaya başlayıp Cihan Beyhan' ı da ayağından vuruyor. Sonra ise yanına gidiyor ve üst üstü ateş ediyor. 

Cihan Beyhan bu saldırıların üstüne olay yerinde hayatına kaybediyor. Kavga sırasında ise Yusuf Beyhan' ın annesi Nurgül Beyhan da yaralanıyor bu olaydan yaralı bir şekilde kurtulmuş oluyor. 

Bu olaydan tam 5 ay sonra ise Nurgül Beyhan öldürülmüş halde evinde bulunuyor. 

Bağcılar' daki evinde çıplak halde ölü olarak bulunan Nurgül Beyhan' ın otopsi sonuçlarına göre ise el ile boğularak öldürüldüğü kesinlemiş oldu. 

Bu yaşanılan talihsiz ve kötü olaylar sonrasında Beyhan ailesi bu yaşanan olaylardan, gelinleri Nurgül Beyhan' ın sorumlu tutuyor ve 4 çocuk annesi Nurgül Beyhan' ın çocuklarını kışkırtarak aile huzurunu bozduğunu dile getiriyor.