Müge Anlı ile tatlı sert programı bu sezonda da yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayın hayatına hafta içi her gün hız kesmeden devam ediyor. Sevilen yarışma programı Müge Anlı ile Tatlı sertte bu hafta, geçtiğimiz yıl kayıp olarak aranan ve sonrasında bulunan bir isim Neslihan' ın ölüm haberi ile sallandı. Ölüm haberini ve katili arayan Neslihan' ın kardeşi gözü yaşlı bir şekilde stüdyoda yakarışlarda bulundu. İşte detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Kayıp Neslihan' ın cesedi boş bir arazide terkedilmiş olarak boğazı da kesilmiş üzeri ise yarı çıplak halde bulundu. Kardeşinin açıklamasına göre ise ceset oraya sonradan ölümden sonra sürüklenerek getirilmiş, Sırtında ve vücudunda birden çok kesik izleri olduğunu dile getiren kız kardeş, kardeşini öldüren ve öldürenlerin cezasını çekmesini ve katillerin açığa çıkmasını istiyor. 

Geçtiğimiz yıllarda tanıdığımız bir yüz olan Neslihan' ın ölü olarak bulunması ise hem Müge Anlı' yı hemde izleyenleri ciddi anlamda derinden etkiledi. Haberi görenler yine bir kadın cinayeti yine yine diye yakarışlarda bulunmaya devam ettiler. Bakalım geçtiğimiz sene kayıp olarak aranan ve sonrasında bulunarak ailesine teslim edilen 2 çocuk annesi Neslihan' ın katili kim tüm detaylar sizlerle haberimizde olacak.

2 çocuk annesi neslihan ölü bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Geçtiğimiz Yıl Kayıp Olarak Aranıyordu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçen sene kayıp olarak Neslihan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yayında bulunduğu söylenmişti ve ailesi ile kavuşmuştu Neslihan. Ailesi kayıp olarak geçen sene başvurmuştu ve Neslihan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bulunarak ailesi ile kavuşmuştu. Fakat dün gelen acı habere göre geçen sene Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan kayıp olan Neslihan boş bir arazide ölü olarak bulundu. Kayıp olarak aranan ve sonradan bulunan Neslihan' ı kim öldürdü, cinayet ne zaman işlendi detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle olmaya devam edecek. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezon boyunca hafta içi her gün ATV ekranlarında saat 10.00 ile 13.00 arasında yayınlanmaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için sitemiz kamumanset.com' daki haberlerimizi takipte kalınız.