Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün saat 10.00 ile 13.00 arasında ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün saat 10.00 ile 13.00 arasında ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Neslihan Batur' un kaybı ile ilgili haber verelim derken 12 kasım günü Neslihan Batur' u sevgilisi Habib Başar' ın öldürüldüğü ortaya çıktı. 

Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı Müge Anlı'daki Ezel Bayraktar Kısmetse Olur'a Katıldı

Bir süredir kayıp olan yani 9 kasım itibari ile kayıp olan Neslihan Batur' u bulmak için kızı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurmuştu. Kızı Neslihan Batur' un eğer başına bir şey geldiyse de şuan kavgalı olduğu Habib Başar yani Neslihan Batur' un sevgilisi ona bir şey yapmış olabilir şeklinde dile getirdi. 

Habib Başar ekranlarda yeminler ederek Allah yukarıda şeklinde sözlerini sarf etti. Kızı Nehir' in kendisinin günahını aldığını, yuvasını yıktığını dile getiriyor. Neslihan Batur' un katili olan Habib Batur Neslihan Batur' a asla şiddet uygulamadığını dile getirdi. Bizim aramızdaki ilişkiyi kızı Nehir ve oğlu da biliyordu, sadece eşi bilmiyordu. 

Neslihan Batur' un kaybı ile ilgili herhangi bir bilgisi olmadığını dile getiriyor fakat röportaj sırasında sık sık yaptıklarıma çok pişmanım diyerek eşi ve çocuklarından da teker teker özürler diledi. 

Olay sonrasında ise Habib Başar önce soruşturma için göz altına alındı ve akşam saatlerinde Neslihan Batur' u öldürdüğünü nasıl öldürdüğünü ve cesedinin nerede olduğunu itiraf etmek zorunda kaldı. 

Yaşanılanları itiraf etmesi ardından ise tutuklandı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 12 kasım sabahı Neslihan Batur' un öldürülme bilgisi canlı yayında kızı Nehir' e bilgisi verildiğinde kızı Nehir bu haber ile adeta yıkıldı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına annesi Neslihan Batur' u bulmak için başvuran Nehir sabah 4 çocuk annesi olan annesinin öldürüldüğünü canlı yayında öğrendi. 

12 kasım sabahı Habib Başar Anadolu Adliyesine gönderilerek önce Savcı sonrasında hakim karşısına çıkarılmaya bekleniyor. 

Habib Başar o kadar reddine rağmen sorgu sırasında itiraf etmesi ile bu olay da çözülmüş oldu. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı' nın sözü güne damgasını vurdu yeniden. Müge Anlı Adalet geç kalmazsa adalettir sözü büyük beğeni topladı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün saat 10.00 ile 13.00 arasında ATV ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.