Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile 10 gündür kayıp olan Müslüme' yi arama kurtarma ekipleri gece gündüz demeden aramaya devam ediyorlar. Kayıp Müslüme' nin cansız bedenine bugün ekipler ulaştılar işte tüm detaylar sizlerle..

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile 10 gündür kayıp olan Müslüme'  yi arama kurtarma ekipleri gece gündüz demeden aramaya devam ediyorlar. Kayıp Müslüme' nin cansız bedenine bugün ekipler ulaştılar işte tüm detaylar sizlerle..

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezon hayatına ATV ekranlarında devam ediyor. Sevilen programda bu sabahki konulardan biri ise Yörük Kızı Müslüme oldu. 

Yörük Kızı Müslüme ailesinin Konya' dan Mersin' e göçü sırasında kaybolan Yörük Kızı Müslüme' den haber alındı mı detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle olacak. 

Ailenin Çadırından Uzak Bir Bölgede Bulundu!

Müslüme’ nin kaybolması sonucu başlatılan arama çalışmalarının 10. gün maalesef acı haber geldi. Arama çalışmalarına katılan ekipler, küçük kızın cansız bedenine ulaştılar. Müslüme’ nin cenazesi çadırdan yaklaşık 8 kilometre mesafede, 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde bulundu.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

müslüme vefat etti

Ailenin çadır kurdukları alandan uzak bir bölgede bulunan Müslüme' nin cansız bedeni incelenecek. Aile ise haberi duyduklarında gözyaşlarına boğuldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran aile ve yakınları 2.5 yaşındaki Müslüme' nin bulunması için elinden gelen her şeyi yapmaya başladılar. Programda Müge Anlı' nın da belirttiği gibi Denizli' deki tüm ekipler bu olay için seferber olmuş durumda. Ama minik kız tam 9 gündür hiçbir şekilde aramalarda çıkmadı. Drone aramalarının da yapıldığı dağlık bölgede tüm çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. 

Müslüme' nin annesine bugün uzatılan mikrofonlara yanıt olarak artık kızımın kendi isteği ile gittiğini düşünmüyorum. Kızım Müslüme' nin kaçırıldığını düşünüyorum. Aramalarımıza bu şekilde devam etmemiz daha iyi olacaktır Müge Hanım şeklinde ifadelerde bulunmuştur. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 9 gün geçmesine rağmen minik Müslüme' den herhangi bir yanıt alınamadı. Herkes ekranlarda ve haberlerde minik yörük kızı Müslüme' yi arar oldular. Umuyoruz ki küçük kız bir önce bulunur ve ailesine kavuşur. 

Ailenin çadırlarını kurmuş oldukları obanın giriş ve çıkışları tamamen kapatılmış durumda ve tüm giriş çıkışlar kontrollü, bölgeye giren çıkan araçlar ise düzenli olarak aranıyor. Fakat hala Müslüme' den güzel bir haber alınamadı. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız. 

Müge Anlı Yörük Kızı Müslüme Bulundu Mu Son Dakika

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonda da hafta içi her gün saat 10.00 ile 13.00 ATV ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi ve kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.