Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Muhammet Bahçeci kaybını inceliyoruz. İşte tüm detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle.. Detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız..

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün saat 10.00 ile 13.00 arasında yeni konular ile ekranlardaki yayın hayatına devam ediyor. 12 Kasımda kayıplar ile yayın gününe merhaba diyen programda Muhammet Bahçeci kaybını inceliyoruz. 

Muhammet Bahçeci neredeyse bir aydır kayıp, 3 çocuk babası olan Muhammet Bahçeci nerede herhangi bir haber yok yeri ve izi belirli değil. 

Muhammet Bahçeci 3 çocuk babasıdır. Eşi ile bir süredir ayrı yaşayan Muhammet Bahçeci' den yaklaşık bir aydır haber alınamıyor. 

Muhammet Bahçeci kardeşlerinin anlattığı bilgilere göre eşini sürekli içerek şiddet uyguladığını bu yüzden de eşinin erkek kardeşlerinin birleşerek Muhammet Bahçeci' yi döverek kız kardeşlerini kurtardıkları söylendi. 

Yaklaşık 6 aydır Muhammet Bahçeci' nin eşi babasının evinde kalıyor ve çocukları ile birlikte eşinden kaçarak çocukları ile birlikte babasının yanına sığınmış durumda. 

İddialara göre ise Muhammet Bahçeci' nin eşinin kardeşleri Muhammet Bahçeci' yi öldürdüğü iddia edilmeye devam ediyor. 

Bakalım yeni bölümlerde yeni ifadeler ile Muhammet Bahçeci bulunacak mı? Ölü veya diri kardeşimiz Muhammet Bahçeci bulunsun diye abisi ve Muhammet Bahçeci' nin arkadaşı canlı yayında Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yayında kalmaya devam ediyor. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün ekranlarda saat 10.00 ile 13.00 arasında ATV ekranlarında sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimiz ve kamumanset.com' u takipte kalınız.