Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Sevilen program Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün saat 10.00 ile 13.00 saatleri arasında yayınlanmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı detayları ve gelişmeleri haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

müge anlı leyla

Müge Anlı ile Tatlı SertLeyla Aydemir cinayeti 15 haziran 2018 tarihinde yaşanmıştı. Leyla Aydemir 7 çocuktan 6. sıydı Aydemir çiftinin. 

Leyla dedesinin yaşadığı Bezirhane köyünde kaybolmuştu. Leyla 18 gün sonra bu köye 3 km uzaklıkta bulunan Kuludere mevkiinde su içerisinde yüzüstü yatmış bir şekilde cansız bedeni bulunmuştu. Bu cinayet davası ilk olarak 3 Temmuz 2020 tarihine ertelenmişti. 

NELER OLMUŞTU BİR HATIRLAYALIM

Ağrı ilinde 2 sene önce bayram tatili için dedesinin evine Bezirhane köyünde kaybolmuştu. Tüm köy ve çevre tarafından aranan Leyla Aydemir tam 18 gün sonra köye 3 km uzaklıkta Kuludere mevkiinde su içerisinde yüzüstü yatmış bir şekilde cansız bedeni bulundu.

Bu olay ardından ise bir bir tüm çevre sorgulanmaya başladı ve Leyla Aydemir' in babası Nihat Aydemir' in kuzeni olan Mehmet Ali Aydemir 18 Temmuz günü kasten öldürme suçu ile tutuklandı. 

7 SANIĞA DA DAVA AÇILDI

Ağrı Cumhuriyet Başsavcılığı Mehmet Ali Aydemir ve diğer 6 sanık hakkında çocuğa ya da beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye karşı kasten öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet, iştirak halinde kişiye hürriyetinden yoksun kılma suçundan da 14' er yıla kadar hapis cezası istemi ile 1. Ağır Ceza Mahkemesi' nde dava açıldı. 

LEYLA' nın BABASI ŞİKATETÇİ OLMAZKEN ANNESİ ŞİKAYETÇİ OLDU

20 Eylül 2019 günü görülen davanın ilk duruşmasında Leyla Aydemir' in babası Nihat Aydemir sanıklardan şikayetçi olmadı. 

Leyla Aydemir' in annesi Şükran Aydemir ise tüm sanıklardan şikayetçi olmuştu. Mahkeme sonrasında Leyla' nın amcası Yusuf Aydemir hakkında suç işlediğine yönelik olarak somut deliller bulunduğunu ve dinlenilmeyen tanıklar üzerinde baskı kurulmaması için tutuklama emri verdi.