Müge Anlı Fatma Karadağ Umre Dolandırıcılığı Herkesi Şok Etti Müge Anlı Fatma Karadağ kimdir, nasıl dolandırdı? Fatma Karadağ umre dolandırıcılığı

Müge Anlı Fatma Karadağ Umre Dolandırıcılığı Herkesi Şok Etti Müge Anlı Fatma Karadağ kimdir, nasıl dolandırdı? Fatma Karadağ umre dolandırıcılığı. Atv ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı'da işlenen konuda Fatma Karadağ dolandırıcılığı izleyenleri şok etti. Ülkenin gündemine oturan dolandırıcılık olayı çok konuşuldu. İnsanların duyguları ile oynayan ve onları dolandıran kadının para topladığı ve topladığı paralarla altın aldığı ortaya çıktı. İddiaya göre hurma alırken bile dolandırıcılık yapan Fatma Karadağ ülkenin gündeminde yer aldı.

müge

"CESEDİ ÇİÇEK GİBİ SULADIK"

Manisa'da 2017 yılından beri kayıp olan Mehmet Karahan'ın ablası Fatma Karadağ'ı konuk eden Müge Anlı duydukları ile şok yaşadığı. Araştırmaya başladığı olayın altından çıkan gerçekle tüm Türkiye şaşkına döndü. Karahan'ın kaybolması ile ilgili iddiaları ile herkesi şaşırtan Fatma Karadağ kardeşinin sevgilisi tarafından gözünün önünde dövülerek öldürüldüğünü söyledi. Ayrıca Karadağ kardeşinin cesedini tuvalete oturttuklarını ve kokmaması için her gün suladıklarını söyleyerek kan dondurdu. Fatma Karadağ hakkında korkunç iddialar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Evde tutsak olduğundan dışarı çıkamadığını ve kardeşinin ölümüne engel olamadığını belirten Karadağ aynı zamanda Mekke'ye gitmiş ve dolandırıcılık yapmış. İddiaya göre telefonla programa bağlanan tanıklar Fatma Karadağ'ın Mekke'de dolandırıcılık yaptığını söylediler. Dilenerek para toplayan Fatma Karadağ iddiaya göre herkesi dolandırmış. Yine iddiaya göre hurma alırken bile insanları dolandıran Fatma Karadağ kardeşinin kaybı ile ilgili davada epilepsi nöbeti taklidi yaptığından birçok sağlık sorununu bahane ederek mahkeme hakkında tutuksuz yargılama kararı verilmesini sağladığı söylendi.

müge2

Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım Müge Anlı Yaşça Büyük Kadınları Taciz Eden Adama Çok Sinirlendi: Beynini Yararım

Program sonrası da rahatsızlandığı ileri sürülen Karadağ'ın Müge Anlı'nın ekibinin sorularından kaçmak için nasıl kaçmaya çalıştığı ise olay oldu. Fatma Karadağ hakkındaki iddialara yanıt vermemek için hasta taklidi yapmaktan kaçınmadı. Müge Anlı'da işlenen garip olayda Fatma Karadağ adlı şahsın Umre'ye gidip dolandırıcılık yaptığını söyleyen tanıklar git gide arttı. Kız kardeşinin kaybına ilişkin davada yargılanmaya devam eden Karadağ hakkında yeni bir soruşturma açıldığı iddia ediliyor. İleriki günlerde Fatma Karadağ'a ilişkin olayların yargılama sürecini Müge Anlı ve ekibi yakından takip edecek.