Müge Anlı Ezel Bayraktar Ayakkabıcıda İşe Girdi Yengesinden 300 bin lirayı yiyen Ezel Bayraktar işe girdi

Müge Anlı Ezel Bayraktar Ayakkabıcıda İşe Girdi Yengesinden 300 bin lirayı yiyen Ezel Bayraktar işe girdi. Müge Anlı'da işlenen hikaye herkesi şaşırttı. Kanser hastası yengesinin 300 bin TL'lik tedavi parasını harcadığı için günlerdir Müge Anlı'nın programına çıkarak kendisini açıklamaya çalışan Ezel Bayraktar, borcunu ödemek için bir ayakkabı mağazasında işe girdiği öğrenildi.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Atv ekranlarının sevilen programında Ezel Bayraktar'ın açıklamaları dikkat çekti. Program sayesinde iş bulan Bayraktar, 15 bin TL maaşla çalışarak borcunu kapatacağı söylendi. Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir kanser hastası yengesinin tedavi parasını harcayan Ezel Bayraktar'ın konusu işlenmeye devam ediyor. Başarılı oyuncu olmak için Ömer olan adını hayranı olduğu diziden etkilenerek Ezel Bayraktar olan değiştiren kişi, abisi ve yengesine olan borcunu ödeme amacıyla çalışmaya başladığını açıkladı.

Kendisine iş teklifi geldiği bu yüzden çalışmaya başladığını ifade eden Bayraktar hakkında konuşan Müge Anlı "Bizi bir ayakkabı mağazasının sahibi arayarak konuşmak istedi. Ben ilk başta dedim ki niye Ezel'i istiyor anlamadım durumu. Sonra baktım ki o da Instagram'a videolar çekiyor, oradan satışlar yapıyor, yani sosyal medyayı iş için aktif olarak kullanan birisi. Anladım ki Ezel'i de bu şekilde değerlendirmek istediği için aramış. 15 bin TL de maaş teklif ederek Ezel'i işe aldı. Gayet iyi bir rakam. Dün Ezel oraya gitti ve işe girdi." ifadelerine yer verdi.

Oyuncu olmak isteyen Ezel Bayraktar oyunculuğa borcu yüzünden ara verdi. Ezel isimli diziyi izleyip etkilenen Ömer adını Ezel olarak değiştiren kişi son zamanlarda en çok konuşulan konuların arasında yer alıyordu. İşe başlayan Ezel "Mesela bu botu giyip yanıma gelebilirsiniz." ifadelerine yer verdi.

Dükkan sahibi iş için bir sart koştu. "Bu parayı yengene veriyorsun." dedi. Ezel "Hafta sonunu bir geçireyim. İşlerimi halledeyim. Hafta içi konuşacağım. Günlüğümü de vereyim yengeme." ifadelerine yer verdi.