Müge Anlı Birsen Demirok Bulundu Eşinin Askerlik Arkadaşı İle Kaçan Birsen Demirok Canlı Yayında Birsen Demirok açıklamaları ile şaşırttı Müge Anlı Birsen Demirok kimdir, kaç yaşında?

Müge Anlı Birsen Demirok Bulundu Eşinin Askerlik Arkadaşı İle Kaçan Birsen Demirok Canlı Yayında Birsen Demirok açıklamaları ile şaşırttı Müge Anlı Birsen Demirok kimdir, kaç yaşında? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kaybolan 21 yaşındaki Birsen Demirok bulundu. Eşinin askerlik arkadaşı ile kaçan Birsen Demirok yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı.

birsen2

Atv ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile tatlı Sert de bir gizemli olay daha açığa çıktı. 21 yaşındaki Birsen Demirok canlı yayında yaptığı açıklamalarla eşini sevmediğini bu yüzden gittiğini söyledi. Genç kadın açıklamaları ile herkesi şaşırttı. Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programda Birsen Demirok olayı herkesi şaşırttı.

BİRSEN DEMİROK OLAYI

21 yaşındaki genç kadın Birsen Demirok eşinin askerlik arkadaşı ile kaçmıştır. Kaçtığı adam aşiret çocuğudur. Kocasına canlı yayında "Seni sevmiyorum. Sen benim bu dünyadaki en büyük nefretimsin." diye bağıran Birsen Demirok Halil'e kaçtığını da itiraf etti. Halil ise eşini askerlik arkadaşı ve aşiretin oğludur.

Canlı yayına katılan Birsen Demirok annesinin ve eşi Emirhan'ın yanına gitmeyeceğini söyledi. Canlı yayında ağlayarak Türkiye'ye rezil olduğunu söyleyen Birsen "Keşke annem beni doğuracağına taş doğursaydı" dedi. Ağlamaya başlayan Birsen Demirok sakinleştirilemedi.

BİRSEN DEMİROK KAÇ YAŞINDA?

Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda bulunan Birsen Demirok 21 yaşındadır.

birsen3

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

BİRSEN DEMİROK KAÇ KEZ EVLENDİ?

Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda bulunan Birsen Demirok 3 defa evlenmiştir. Son eşinden ise Halil adlı şahsa kaçmıştır.