Müge Anlı Abdurrahman Aysu Nasıl Öldü Abdurrahman Aysu Kimdir? Müge Anlı Abdurrahman Aysu cinayeti detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle kamumanset.com

Müge Anlı Abdurrahman Aysu cinayeti.. Atv ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'de işlenen Abdurrahman Aysu'nun ölümüne dair detaylar kan dondurmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Abdurrahman Aysu cinayetini inceliyoruz. Define aramayı seven Abdurrahman Aysu nasıl öldürüldü katili kim?

. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Abdurrahman Aysu cinayetinin detayları izleyenler tarafından merak ediliyor. Define aramayı seven Abdurrahman Aysu nasıl öldürüldü katili kim? Define ararken öldürülen Abdurrahman Aysu nasıl öldü? Abdurrahman Aysu'yu kim öldürdü? Manisalı bir marangoz olan aynı zamanda Definecilik yapan Abdurrahman Aysu dere yatağında ölü olarak bulunmuştu. Ailesi Abdurrahman Aysu' nun katilini Müge Anlı ile Tatlı Sert programında arıyorlar. Oğulları ile Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan eşi, Abdurrahman Aysu' nun katilinin bir an önce bulunmasını istiyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Abdurrahman Aysu cinayeti merak edilmeye başlandı. Dere yatağında ölü olarak bulunan Abdurrahman Aysu' nun cesedi incelenmeye başladı. Manisalı bir marangoz olan Abdurrahman Aysu aynı zamanda hobi olarak da definecilik yapıyordu. Defineciliği çok seven Aysu'nun cinayeti Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Müge Anlı'nın büyük bir titizlikle araştırdığı olaya ait detaylar yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

mügg

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonda da ATV ekranlarında saat 10.00 ile 13.00 arasında yayın hayatına devam ediyor. Ekranların en sevilen gündüz kuşağı programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert olayları büyük bir titizlikle araştırıp aydınlığa kavuşturuyor. Detaylar ve gelişmeler için haberlerimizi ve kamumanset.com' u takipte kalınız.