Müge Anlı programında 3 çocuk babası Muhammet Bahçeci nerede nasıl kayboldu işte detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 3 çocuk babası Muhammet Bahçeci nerede nasıl kayboldu işte detaylar ve gelişmeler haberimiz kamumanset.com' da sizlerle..

Muhammet Bahçeci nerede kayıp

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp Muhammet Bahçeci nerede soruları programda en çok merak edilen sorulardan biri oldu. 38 yaşındaki kayıp muhtar 3 çocuk babasıdır. 

Muhammet Bahçeci' nin abisi Yaşar Bahçeci karakolda Muhammet Bahçeci' nin arkadaşı olan Mehmet Doğan' dan da şüphelendiğini dile getirmişti fakat Müge Anlı ile Tatlı Sert programında arkadaşı Mehmet Doğan' dan şüphelenmediğini dile getirdi. 

Muhammet Bahçeci' nin kayıp arama çalışmalarıhala devam etmektedir ve Muhammet Bahçeci' den herhangi bir iz henüz ele geçirilmemiştir. Stüdyoda yer alan Muhammet Bahçeci' nin arkadaşı Mehmet Doğan ve Muhammet Bahçeci' nin abisi Yaşar Bahçeci tarafından tahmin edilen Muhammet Bahçeci' nin eşinin kardeşleri tarafından herhangi bir zarar verilmiş olması tahmin edilmektedir. 

Gözden kaçırmayın

Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir Netflix, hesabınızı paylaştığınızı biliyor ve sizden ücret almaya başlayabilir

Bir başka tahmin edilen ise Muhammet Bahçeci' nin sevgilisi olduğu ve o sevgilisi ile habersiz bir şekilde kaçmış olması. Abisinin söylemlerine göre bir sevgilisi vardı ama cezaevinde idi. Arkadaşı ise sevgilisinin cezaevinde olmadığını dile getiriyor. Henüz bu konuda da bir netlik olmaması ile birlikte Muhammet Bahçeci' nin nerede ve kiminle olduğu henüz bilinmiyor. Bakalım Muhammet Bahçeci' ye ne oldu yaşıyor mu ya da kiminle gitti. 

Bu olaydan kim sorumlu, Muhammet Bahçeci nerede soruları merak ediliyor. Muhammet Bahçeci ile ilgili herhangi bir gelişme yaşandığında haberimizde sizlerle paylaşacağız, detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezon boyunca da hafta içi her gün saat 10.00 ile 13.00 arasında ATV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı olayları detayları ve gelişmeleri için haberlerimizi ve sitemiz kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.