Mucize Aşk Filmi Nerede Çekildi Mucize Aşk Oyuncuları Mucize Aşk filmi konusu Mucize Aşk hakkında merak edilenler Mucize Aşk gerçek hikaye mi?

Kamumanset.com - Mucize Aşk Filmi Nerede Çekildi Mucize Aşk Oyuncuları Mucize Aşk filmi konusu Mucize Aşk hakkında merak edilenler Mucize Aşk gerçek hikaye mi? Bu akşam Show Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Aşk filmi bu akşam filmseverlerle buluşuyor. İzleyicinin merakla beklediği Mucize Aşk filmi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Mucize Aşk filmi hakkında merak edilen önemli detaylar.. Başrollerinde Talat Bulut, Mert Turak, Meral Çetinkaya gibi filmlerde yer alan Mucize Aşk filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler? Mucize Aşk filmi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte 2015 yapımı Mucize Aşk filmi hakkında merak edilenler..

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

mucize2

MUCİZE AŞK KONUSU

1960 yılında Mahir adında bir öğretmen İzmir'den doğu iline atanır. Bir öğretmenin, öğretmen olarak atandığı yerde okul olmaması sonucunda okul inşa etme sürecini ve orada yaşanan olayları konu alan filmde Mahir öğretmen ailesini geride bırakıp kendi cebinden parayla okul yaptırır.

Filmin başrollerinden olan Aziz ise köyün delisi olarak bilinirken Mahir'in çabaları ve yardımı ile aslında ne kadar zeki olduğu anlaşılır. Aziz'in kardeşlerinin ve ailesinin kız istemelerinin komik bir şekilde anlatıldığı filmde Aziz kendini normal bir şekilde hayata adapte etmeye çalışır. Aziz için en sonunda bir kız istenilir. Kız kardeşlerinin eşlerinden çok daha güzeldir. Aziz'in hayatı ise tamamen değişecektir.

MUCİZE4

MUCİZE AŞK OYUNCULARI

Başrollerinde Talat Bulut, Mert Turak, Seda Tosun, Meral Çetinkaya, Zafer Alpat, Berivan Kahraman, Serpil Gül, Cezmi Baskın, Büşra Pekin, Dilek Denizdelen, Erdem Yener, Haki Biçici, Çisil Oral, Eylem Yıldız, Erol Demiröz, Doğukan Polat gibi isimlerin yer aldığı filmin nerede çekildiği izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Mucize Aşk filmi nerede çekildi? Mucize Aşk çekim yerleri..

MUCİZE AŞK NEREDE ÇEKİLDİ?

Mahsun Kırmızıgül'ün dördüncü filmi olan Mucize Aşk filmi çekimleri İzmir, Uşak, Kars ve Kazığman'da yapıldı. Filmin yapımcılığını Murat Tokat yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Mahsun Kırmızıgül yazmıştır. Mucize Aşk 2 adında bir devam filmi vardır. 2015 yılında vizyona giren Mucize Aşk filmi başarılı oyuncuları ve konusu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.