Morpa Kampüs giriş (2022) – Şifresiz giriş, Ücretsiz Kayıt olma, geçici üyelik - Morpa Kampüs girişi, ücretsiz geçici üyelik nasıl alınır, Morpa öğretmen, veli, öğrenci, şifresiz giriş ile deneme üyelik ve detaylar kamumanset.com da.

Kamumanset.com - Morpa kampüs girişi nasıl yapılır öğrenciler tarafından merak ediliyor. Morpa Kampüs nedir? İlkokul ve ortaokul öğrencilerine destek olmak amacı ile hazırlanmış bir uygulama olan Morpa kampüs uygulaması Milli Eğitim müfredatına uygun şekilde hazırlanmıştır. Binlerce eğitsel içeriği; videolar, testler, konu anlatımı, ödev yapraklar, çalışmalar, kitaplar ve detaylı raporlama özelliği ile öğrencilere hizmet veriyor. Morpa kampüs giriş nasıl yapılır?  Morpa kampüs girş dört farklı şekilde yapılmaktadır. Bunlardan deneme üyeliği ücretsiz olup, kayıt olunan tarihten itibaren 1 (bir) yıl süre geçerlidir. Morpa Kampüs kimler kullanabilir? Morpa kampüs uygulamasını, ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. Morpa kampüs öğrenci, sınıf ve branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri de kullanır. Morpa kampüs bedava üyelik, morpa kampüs öğrenci, öğretmen giriş nasıl yapılır? Detaylı bilgiyi haberin devamında ve Kamumanset.com da bulabilirsiniz.

MORPA KAMPÜS GİRİŞ İLE BEDAVA ÜYELİK
Morpa kampüs uygulaması ilköğretim öğrencileri, öğretmenleri ve velileri tarafından kullanılabilen Milli eğitim müfredatına uyumlu online üzerinden hizmet veren ders çalışma uygulamasıdır. Uygulamaya giriş ve üyelik işlemleri dört farklı şekilde yapılmaktadır. Morpa Kampüs öğrenci giriş dememe üyeliği ücretsiz olmakla birlikle 1 yıl geçerlidir. Morpa kampüs geçici üyelik için giriş yaparak kayıt yaptırmak yeterlidir.

Morpa Kampüs giriş (2022) – Şifresiz giriş, Ücretsiz Kayıt olma, geçici üyelik2

MORPA KAMPÜS’ÜN FAYDALARI

Morpa Kampüs uygulaması; ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri ile sınıf ve branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrenci velilerinde kullanabildikleri eğitim uygulaması olarak tanımlanmaktadır. Uygulamanın en belirgin özelliği uygulamanı internet üzerinden hizmet vermesinden dolayı zaman ve mekân sınırlamasının olmaması olarak belirtilmektedir. Sistemin kullanıcıları internetin olduğu her yerden bağlanarak sınırsızca istediğiniz kadar kullanabilme imkânına sahip olmaktadırlar.

Epic, Unreal Engine 5'i Piyasaya Sürüyor Ama Ana Özellikleri VR için Hazır Değil Epic, Unreal Engine 5'i Piyasaya Sürüyor Ama Ana Özellikleri VR için Hazır Değil

MORPA KAMPÜS ÖĞRETMEN

Morpa Kampüs uygulamasına üye olma isteyen öğretmenler,  EBA üzerinden ya da Morpa internet sitesi üzerinden üye olarak olabilirler. Öğretmenler için üyelik ücreti yoktur. Morpa Kampüs’e üye olmak isteyen öğretmenler EBA’ ile Üye Ol” butonuna basmaları gerkiyor. EBA girişi yapıldıkltan sonra kayıt formunun eksiksiz doldurulması sonrasında, Kayıt işlemini tamamlanır ve Morpa Kampüs kullanılmaya açılır.

MORPA KAMPÜS ÖĞRENCİ

Morpa Kampüse üye olmak isteyen Öğrenciler;  internet üzerinden kredi kartıyla en uygun fiyata ve hemen üye olabilirler. Üyelik işlemleri için, isterseniz kapıda ödeme seçeneğiyle “Öğrenci Üyelik Kartı”na sahip olunabilmektedir. Üyelik işlemleri sırasında Banka ya da posta çeki havalesi yaparak “Üyelik Kartı” da satın alınabilmektedir.  Üyelik için belirtilen ücreti havale yaptıktan sonra cep telefonuna gelen “Aktivasyon Kodu” nu ilgili alanlara girerek üyelik başlatılır.  Eğer, Üyelik Kartı, “Morpa Kampüs Üyelik Kartı’nız varsa üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Morpa Kampüs giriş (2022) – Şifresiz giriş, Ücretsiz Kayıt olma, geçici üyelik1

MORPA KAMPÜS GİRİŞ NASIL YAPILIR?

Morpa kampüs’e giriş yapmak için; yukarda gösterdiğimiz şekilde aşamaları takip ederek giriş yapabilirsiniz. Giriş işlemi tamamlandıktan sonra internet bağlantısı olan her yerden kullanıcı adı ve şifre girilerek kullanabilirsiniz. Yapılması gereken tek şey, www.morpakampus.com.tr adresine girerek üye olmaktır. Öğretmen, yönetici ve veli (Velisi olduğu öğrencinin Morpa Kampüs’e kayıtlı olması gerekir.) üyelikleri ücretsizdir. Bir ufak hatırlatma "deneme üyeliğinden her öğrenci sadece 2 kez yararlanabilir." 

MORPA KAMPÜS İMKANLARI

Morpa Kampüs uygulamasının öğrencilere sunmuş olduğu imkanlar şu şekilde sıralanabilir.
Binlerce Soruluk Testler
Deneme Sınavları
Video Konu Anlatımları
Britannica School
Etkileşimli Çalışmalar
BBC Worldwide Learning Belgeselleri
Üç Boyutlu Belgeseller
E-kitaplar
Animasyonlu Konu Anlatımları
Deneyler
Ödevler
Belgeseller
MORPA GİRİŞ ÖĞRENCİ TANITIM VİDEOSU