Misafir Selen Öztürk Kimdir Kaç Yaşında? Selen Öztürk nereli, hangi dizilerde oynadı? Misafir dizisi Selen Öztürk hayatı..

Misafir Selen Öztürk Kimdir Kaç Yaşında? Selen Öztürk nereli, hangi dizilerde oynadı? Misafir dizisi Selen Öztürk hayatı.. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Misafir isimli dizinin kadrosunda yer alan Selen Öztürk başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekti. Fox Tv Selen Öztürk nereli? Başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hazal Kaya'nın yer aldığı Misafir dizisi Selen Öztürk kim?

Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? Peki dizinin kadrosunda yer alan Selen Öztürk kimdir? Selen Öztürk kaç yaşında? Selen Öztürk hangi dizilerde oynadı, nereli?

selen2

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Peki dizinin kadrosunda yer alan Selen Öztürk kimdir? Selen Öztürk kaç yaşında? Selen Öztürk hangi dizilerde oynadı, nereli?

SELEN ÖZTÜRK KİMDİR?

Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti Kısmetse Olur Cansel'in Estetiksiz Hali Şok Etti

23 Temmuz 1980 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olmuştur. Başarılı oyuncu mezun olduktan sonra İstanbul'a taşındı. Oyuncu Selen Öztürk Tiyatro Kedi, Tiyatro Oyun Evi, Oyun Atölyesi gibi tiyatrolarda çalıştı. 41 yaşındaki ünlü oyuncu Aşkları Ege'de Kaldı, Kukla, Sonsuz, Çilek, Baykuş Evi, Çiçero, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, Kağıttan Hayat isimli filmlerde yer almıştır.

selen3

Ayrıca Kara Yılan, Bir Varmış Bir Yokmuş, Muhteşem Yüzyıl, Serçe Sarayı, Benim Adım Gültepe, Payitaht: Abdülhamid, Hatırla Gönül, Azize, Atiye, Çocukluk gibi dizilerde yer almıştır. Misafir isimli dizide yer alan Selen Öztürk seslendirme sanatçısı olarak da çalışmıştır. Testere 2, Sihirli Oyuncakçı, Cennetimden Bakarken, Yenilmezler: Sonsuz Savaşı, Coco, Yeraltı, Aşk ve Gurur, Bilek Kesenler: Bir Aşk Hikayesi, Günah Şehri, Kara Şovalye, Black Panther, Avengers: EndGame isimli filmleri seslendirmiştir. Ünlü oyuncu 41 yaşındadır. Son olarak Misafir isimli dizide oyuncu olarak yer almaktadır.