Misafir Hangi Dizinin Uyarlaması Oasis Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Misafir dizisi uyarlama mı? Misafir'in uyarlandığı Oasis Dizisi hakkında merak edilenler...

Misafir Hangi Dizinin Uyarlaması Oasis Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Misafir dizisi uyarlama mı? Misafir'in uyarlandığı Oasis Dizisi hakkında merak edilenler... Medyapım imzalı yeni dizi Misafir izleyicinin dikkatini çekti. Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Misafir dizisi hangi diziden uyarlandığı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Misafir dizisi uyarlama mı? Hangi diziden uyarlandı? Misafir dizisi uyarlama mı? İşte Fox Tv'nin yeni dizisi Misafir dizisi hakkında merak edilenler...

Senaryosunu Özge Aras'ın kaleme aldığı dizide Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? Misafir dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Misafir isimli dizi hangi dizinin uyarlaması?

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Peki dizi hangi dizinin uyarlaması? Misafir dizisi uyarlama dizisinin adı ne? Hangi ülkenin dizisi?

misafir2-2

MİSAFİR DİZİSİ UYARLAMA MI?

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Misafir dizisi ünlü yapım Oasis dizisinden uyarlanıyor. Oasis dizisinde davranış bozuklukları yüzünden ailesi ve toplum tarafından dışlanan karakterin hayatını konu alıyor. Bir kaza sonucu masum bir adamın ölümüne sebep olmuş Jong-du hapisten çıkar çıkmaz ölümüne sebep olduğu adamın evine gider ve evde adamın sakat ve felçli kız kardeşi Gong-ju ile karşılaşır. Bu şekilde bir konusu olan diziden uyarlanan Misafir dizisi ilk bölümü ile 11 Kasım perşembe akşamı ekranlarda yayınlanıyor.

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizi ilk bölümü ile sosyal medyayı salladı. Hazal Kaya uzun süre sonra ekranlara gelince izleyicisi coştu. Misafir dizisi Perşembe gününün iddialı dizilerinden Camdaki Kız ve Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı gibi dizilerle mücadele edecek.