Misafir Gece Kim Hazal Kaya Evli Mi? Hazal Kaya kaç yaşında, çocuğu var mı? Hazal Kaya nereli, hangi dizilerde oynadı?

Misafir Gece Kim Hazal Kaya Evli Mi? Hazal Kaya kaç yaşında, çocuğu var mı? Hazal Kaya nereli, hangi dizilerde oynadı? Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Misafir isimli dizide başrol Gece'yi Hazal Kaya canlandırıyor. Hazal Kaya hayatı izleyiciler tarafından dikkat çekti. Peki Misafir dizisi Gece kim? Hazal Kaya nereli, kaç yaşında? 

Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? Misafir isimli dizi farklı konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyicinin dikkatini çekti. 

Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu? Kısmetse Olur Kim Elendi 27 Aralık Elenen İsim Kim Oldu?

hazal3

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Peki Misafir dizisi Hazal Kaya kimdir, kaç yaşında? Hazal Kaya eşi kim, oğlunun adı ne?

HAZAL KAYA KİMDİR?

1 Ekim 1990 tarihinde Gaziantep'de dünyaya gelmiştir. Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu'nda okuyan ünlü oyuncu lise eğitimini İstanbul İtalyan Lisesi'nde almıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Performans bölümüne 2009 yılında giren başarılı oyuncu 7 yaşında bale dersi almaya başladı. İlk kez Sıla isimli dizide yer aldı. Acemi Cadı dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Kaya ilk kez 2008 yılında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal Ziyagil rolüne hayat verdi. Burada yıldızı parlayan Kaya Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide Berna'ya hayat verdi.

hazal2

Adını Feriha Koydum adlı dizide Feriha karakterini canlandırarak Çağatay Ulusoy ile başrol oynamıştır. Adından Son Yaz Balkanlar isimli dizide Emine'ye hayat vermiştir. Maral En Güzel Hikayem isimli dizide Aras Bulut İynemi ile başrol oynamıştır.

2017 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye isimli dizide Filiz Elibol'u canlandırdı. Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan ünlü oyuncu Çalgı Çengi, Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm, Ay Büyürken Uyuyamam, Bu Son Olsun, Mavi Dalga, İtirazım Var, Kırık Kalpler Bankası gibi filmlerde yer aldı. Son olarak Benden ne Olur isimli filmde Sertab'a hayat vermiştir. 31 yaşındaki ünlü oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile evlidir. Fikret Ali adında oğulları vardır.