Misafir Dizisi Nerede Çekiliyor Misafir Dizisi Çekim Yerleri Misafir dizisi çekim yeri neresi? Hangi ilde, ilçede çekiliyor? Misafir dizisi hakkında meraklar..

Misafir Dizisi Nerede Çekiliyor Misafir Dizisi Çekim Yerleri Misafir dizisi çekim yeri neresi? Hangi ilde, ilçede çekiliyor? Misafir dizisi hakkında meraklar.. Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Misafir dizisi çekim yerleri merak ediliyor. Misafir dizisi yeni dizi olarak ekranlarda boy gösterecek. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Misafir dizisi izleyicilerin dikkatini çekiyor. Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un başrol olarak yer aldığı dizi konusu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Peki dizi nerede çekiliyor? Misafir dizisi hangi ilçede çekilmekte?

Gözden kaçırmayın

Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim? Peaky Blinders özeti: altıncı seri, ikinci bölüm - gri adam kim?

Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? Ekranların yeni dizisi Misafir'de hangi ilde set kuruldu? Misafir dizisi hangi ilde, ilçede çekiliyor?

misafir2-1

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Misafir dizisi nerede çekildiği ise merak ediliyordu. İşte Misafir dizisi çekim yerleri..

MİSAFİR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin  çekim yerleri izleyiciler tarafından merak edildi. Misafir dizisinin İstanbul'da çekildiği biliniyor. Henüz hangi ilçelerde çekildiği hakkında ise net bir bilgi bulunmamaktadır. Misafir dizisi yeni konu ve kadrosu ile sosyal medyada da gündem oldu.

misafir3-1

Misafir dizisi ünlü yapım Oasis dizisinden uyarlanıyor. Oasis dizisinde davranış bozuklukları yüzünden ailesi ve toplum tarafından dışlanan karakterin hayatını konu alıyor. Bir kaza sonucu masum bir adamın ölümüne sebep olmuş Jong-du hapisten çıkar çıkmaz ölümüne sebep olduğu adamın evine gider ve evde adamın sakat ve felçli kız kardeşi Gong-ju ile karşılaşır. Bu şekilde bir konusu olan diziden uyarlanan Misafir dizisi ilk bölümü ile 11 Kasım perşembe akşamı ekranlarda olacak. Fox Tv'de bu akşam Misafir dizisi başlıyor.