Yeni dizi Misafir bu akşam yeni sezon hayatına merhaba dedi. Misafir dizisi bu hafta itibari ile yeni sezon boyunca saat 20.00 de Perşembe günleri ekranlarda sizlerle olacak. İşte yeni dizi Misafir ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler kamumanset.com haberimizde sizlerle..

Misafir dizisinin başrollerinde Hazal Kaya, Buğra Gürsoy, Ozan Dolunay, Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Dmeir Ural, Zeyno Asya Orçin, Emir Kaan Özkan yer alıyor. 

Yeni dizi Misafir uyarlama mı sorusu en çok merak edilen sorulardan birisi oldu. İşte yeni dizi Misafir ile ilgili detaylar, dizinin nerede çekildiği, köprünün nerede olduğu oldu. 

Yeni dizi Misafir iddialı konusu dışında iddialı da oyuncu kadrosuna sahip olduğu şimdiden görüldü. Başrollerinde Türkiye' nin ünlü isimlerinden Hazal Kaya, Buğra Gürsoy, Ozan Dolunay, Bülent Şakrak, Selen Öztürk' ün yer aldığı yeni diziye yeni sezon hayatında ve ekranların önünde başarılar dileriz.

misafir köprü nerede_7

Misafir dizisinde yer alan köprünün gerçek yeri henüz netleşmedi. Gelişmeleri haberlerimizde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

Yeni Dizi Misafir' in Oyuncu Kadrosu

Misafir dizisinde yer alan oyuncular; Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'dur. Başrol oyuncularına ise Ozan Dolunay'ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan eşlik ediyor. Dizide Hazal Kaya Gece, Buğra Gülsoy ise Erdem karakteri ile ekranlarda yer alacaklar. 
 

Yeni dizi Misafir' in uyarlama olup olmadığı da merak konusu olmuştu. Misafir dizisinin Oasis dizinden uyarlama olduğu biliniyor. Oasis dizisinin davranış bozukluğu olan ve bu yüzden toplum tarafından dışlanmış yıllar önce ise bir kaza sonucunda birinin ölümünden sorumlu olan birinin hayatını işliyor. 

Yeni dizi Misafir başarılı oyun kadrosu ile birlikte her hafta 11 Kasım perşembe gününden itibaren her perşembe saat 20.00 de FOX Tv ekranlarındaki yayın hayatına devam edecek. Yeni dizi Misafir dizisi ile ilgili detaylar ve tüm gelişmeler için haberlerimiz kamumanset.com' u takip etmeyi unutmayınız.