Misafir Hangi Dizinin Uyarlaması Misafir Dizisi Konusu Ne Misafir Dizisi Uyarlama Mı? Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un başrol oynayacağı Misafir dizisi konusu ve oyuncuları

Misafir Dizisi Konusu Ne Misafir Dizisi Uyarlama Mı? Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un başrol oynayacağı Misafir dizisi konusu ve oyuncuları.. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Misafir dizisi ne zaman başlıyor? Misafir dizisi yayın tarihi belli oldu mu? Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Misafir dizisi yeni dizi olarak iddialı dizilerin arasında yer alıyor. Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un başrol olarak yer aldığı dizi konusu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. 

misafir3

MİSAFİR DİZİSİ KONUSU

Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? 

MİSAFİR DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Peki Misafir dizisi ne zaman başlıyor?

misafir2

Gözden kaçırmayın

Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor? Elite Isadora Kim Oynuyor İbiza İmparatoriçesi Kim Neden Öyle Deniyor?

MİSAFİR DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR? 

Fox Tv ekranlarının iddialı yeni dizilerinden olan Misafir dizisi başlangıç tarihi izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Misafir dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Misafir isimli dizinin ilk bölümü ne zaman? Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizi ilk bölümü ile 11 Kasım Perşembe akşamları ekranlara gelecek. İddialı oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken dizi fazlasıyla gündemde.

MİSAFİR DİZİSİ UYARLAMA MI?

Misafir dizisi ünlü yapım Oasis dizisinden uyarlanıyor. Oasis dizisinde davranış bozuklukları yüzünden ailesi ve toplum tarafından dışlanan karakterin hayatını konu alıyor. Bir kaza sonucu masum bir adamın ölümüne sebep olmuş Jong-du hapisten çıkar çıkmaz ölümüne sebep olduğu adamın evine gider ve evde adamın sakat ve felçli kız kardeşi Gong-ju ile karşılaşır. Bu şekilde bir konusu olan diziden uyarlanan Misafir dizisi ilk bölümü ile 11 Kasım perşembe akşamı ekranlarda olacak.