Misafir Dizisi Giray Kim Ozan Dolunay Kaç Yaşında? Ozan Dolunay nereli, kaç yaşında? Ozan Dolunay hayatı Ozan Dolunay Hangi dizilerde yer aldı?

Misafir Dizisi Giray Kim Ozan Dolunay Kaç Yaşında? Ozan Dolunay nereli, kaç yaşında? Ozan Dolunay hayatı Ozan Dolunay Hangi dizilerde yer aldı? Fox Tv ekranlarında yayınlanan Misafir isimli dizide Giray karakterine hayat veren Oan Dolunay kimdir? Misafir dizisi yeni oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü oyuncuları kadrosunda bulunduran dizide Giray karakterine hayat veren Ozan Dolunay'ın hayatı merak ediliyor. Peki Ozan Dolunay kimdir?

Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizi ilk bölümü ile 11 Kasım Perşembe akşamları ekranlara gelecek. İddialı oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken dizi fazlasıyla gündemde.

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Peki Misafir dizisi Giray kimdir? Giray Kaç yaşında?

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

ozan2

OZAN DOLUNAY KİMDİR?

2 Mayıs 1990 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümüne giren başarılı oyuncu öğrenimi devam ederken oyunculuk eğitimi almaya başladı. Ozan Dolunay, Killology adlı oyunla ilk defa sahneye adım atmıştır.  Afife Jale Ödülleri ve Üstün Akmen Ödülleri için “En iyi genç yetenek” adayı gösterilmiş, bu ödüllerden Üstün Akmen Ödülünü kazandı.

Ardından Tatlı Küçük Yalancılar, Oyunbozan, Yüksek Sosyete, Lise Devriyesi, Darısı Başımıza, Zalim İstanbul, Menajerimi Ara, İyi Günde Kötü Günde gibi birçok dizide yer almıştır.

ozan3

Bizi Ayıran Çizgi isimli dizide Sinan Elçi'yi canlandırdı. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu şimdilerde Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı Misafir isimli dizide Giray karakterine hayat veriyor. 31 yaşında olan oyuncu Ankaralı.