Misafir Dizisi Erdem Kim Buğra Gülsoy Nereli? Fox Tv Misafir dizisi Erdem'i Buğra Gülsoy kaç yaşında? Buğra Gülsoy hangi dizilerde yer aldı, hayatı

Misafir Dizisi Erdem Kim Buğra Gülsoy Nereli? Fox Tv Misafir dizisi Erdem'i Buğra Gülsoy kaç yaşında? Buğra Gülsoy hangi dizilerde yer aldı, hayatı. Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden Misafir dizisi ekranlara bomba gibi başlamayı düşünüyor. Ekranların iddialı dizilerinden Misafir dizisi Erdem'i Buğra Gülsoy ise izleyici tarafından merak ediliyor. Peki Buğra Gülsoy kimdir, kaç yaşında? Buğra Gülsoy nereli, hangi dizilerde oynadı?

Gözden kaçırmayın

Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi Andy Warhol Günlükleri Ne Anlatıyor Andy Warhol Günlükleri Gerçek Mi

Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? Misafir isimli dizi farklı konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyicinin dikkatini çekti. 

buğra

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Peki Misafir dizisi Erdem'i Buğra Gülsoy kimdir, kaç yaşında? Buğra Gülsoy evli mi?

BUĞRA GÜLSOY KİMDİR?

22 Şubat 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. 13 yaşından beri sahnelerdedir. Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık fakültesi mezunudur. İlk kez Hepimiz Birimiz İçin isimli dizide Nazım'a hayat vermiştir. Unutulmaz dizisinde Tolga'yı canlandıran başarılı oyuncu 2010 yılında Kanal D'de yayınlanan Fatmagül'ün Suçu Ne? isimli dizide Vural Namlı'yı canandırdı.

Ardından Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber Kuzey Güney dizisinde başrol oynadı. Eski Hikaye isimli dizide Mete'yi canlandıran Buğra Gülsoy 2015 yılında Fox Tv'de yayınlanan Aşk Yeniden isimli dizide Fatih Şekercizade'yi canlandırdı. 

buğra3

8. gün dizisinde de yer alan Gülsoy Kızım dizisinde Demir Göktürk'e hayat verdi. Azize dizisinde Kartal'ı canlandırdı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Melikşah'a hayat verdi. Bunların haricinde Mutlu Son, Güneşi Gördüm, Acı Tatlı Ekşi, Güzel Günler Göreceğiz, Görümce, Mahalle, Cebimdeki Yabancı isimli sinema filmlerinde yer aldı.

2011 yılında oyuncu Burcu Kara ile evlendi. Bir sene sonra ayrılan Gülsoy 2018 yılında Nilüfer Gürbüz ile dünya evine girdi. Bu evlilikten bir çocuğu oldu. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken oyuncu Buğra Gülsoy 39 yaşındadır. Ankaralıdır.