Misafir Deniz Kim Kaç Yaşında Gerçek Adı Nedir (Salih Demir Ural) Misafir dizisi Deniz'i kim oynuyor? Misafir dizisi Deniz kaç yaşında? Misafir Deniz hangi dizilerde oynadı? Salih Demir Ural Oynadığı Diziler..

Misafir Deniz Kim Kaç Yaşında Gerçek Adı Nedir (Salih Demir Ural) Misafir dizisi Deniz'i kim oynuyor? Misafir dizisi Deniz kaç yaşında? Misafir Deniz hangi dizilerde oynadı? Salih Demir Ural Oynadığı Diziler.. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Misafir dizisinde Deniz'in gerçek adı ne merak ediliyor. Daha önce de bazı dizilerde yer alan çocuk oyuncu Salih Demir Ural kimdir, kaç yaşında? Salih Demir Ural nereli, hayatı..

Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? Misafir dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Salih Demir Ural kimdir? Misafir dizisi Deniz'i kim canlandırıyor? Salih Demir Ural yaşı, hayatı..

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Peki Salih Demir Ural kimdir, kaç yaşında? Salih Demir Ural nereli, hayatı hakkında merak edilenler... Salih Demir Ural yaşı doğum tarihi...

salih2

SALİH DEMİR URAL KİMDİR?

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

Salih Demir Ural İstanbul'da 2010 yılında dünyaya geldi. 11 yaşında olan başarılı çocuk oyuncu dizide Deniz'i canlandırıyor. Küçük oyuncu daha önce Her Şeye Rağmen dizisinde, Kanal D'nin sevilen dizisi Vatanım Sensin dizisinde yer aldı.

Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizide Toprak karakterine hayat veren başarılı oyuncu Atv ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk dizisinde Yağız'ı canlandırdı. 11 yaşındaki başarılı oyuncu dizide çalışkan ve başarılı bir öğrenicidir. Deniz doktor olmak istiyordur ve bunun için çok çalışır. Annesinin kaybı ile beraber derslerini takıntılı bir şekilde takan Deniz akıllı uslu bir çocuktur.

Fox Tv ekranlarının yeni iddialı dizisi Misafir her perşembe akşamı ekranlarda izleyenleri ile buluşuyor. Yeni dizi Misafir bu akşam ilk bölümü ile izleyenlerin karşısına çıktı.