Misafir Çocuk Oyuncu Toprak Kimdir Emir Kaan Özkan Kaç Yaşında? Misafir dizisi Emir Kaan Özkan nereli, yaşı, boyu..

Misafir Çocuk Oyuncu Toprak Kimdir Emir Kaan Özkan Kaç Yaşında? Misafir dizisi Emir Kaan Özkan nereli, yaşı, boyu.. Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Misafir çocuk oyuncu kim? Emir Kaan Özkan kaç yaşında? Emir Kaan Özkan nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? Misafir dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Misafir dizisi Çocuk oyuncu kim? Misafir Toprak kaç yaşında? Emir Kaan Özkan yaşı, Emir Kaan Özkan hangi yılda doğdu? Emir Kaan Özkan boyu kaç? Emir Kaan Özkan hangi dizilerde oynadı? Hayatı hakkında merak edilenler...

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Peki dizide çocuk oyuncu Toprak kim? Emir Kaan Özkan kaç yaşında? Emir Kaan Özkan hangi yılda doğdu? Emir Kaan Özkan boyu kaç?

Gözden kaçırmayın

'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın 'Elite' Sezon 5'te Ivan'ı Kim Oynar? Brezilyalı Aktörle Tanışın

toprak2-1

EMİR KAAN ÖZKAN KİMDİR?

Fox Tv'nin yeni dizisi Misafir Dizisi Toprak karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Emir Kaan Özkan 6 yaşındadır. Küçük olmasına rağmen başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmiştir. Micro Production menajerlik şirketine bağlı çocuk oyuncu olan başarılı oyuncu ilk kez bu dizide yer almıştır. İlk dizi deneyimi Misafir Dizisi ile yapan başarılı çocuk oyuncu Toprak karakterini canlandırıyor. Toprak dizide salçalı ekmekten başka bir şey yemeyen ve annesi gibi kimsenin yemek yapamayacağını düşünen birisidir. Çocukluğu anne özlemi ile geçen Toprak dizideki çocuk karakterlerden birisidir.