Misafir Çocuk Oyuncu Balım Gerçek Adı Ne Kaç Yaşında (Zeynep Asya Orçin) Misafir dizisinin Balım'ı kim, nereli? Zeynep Asya Orçin kaç yaşında, hangi yılda doğdu? Zeynep Asya Orçin hangi dizilerde oynadı?

Misafir Çocuk Oyuncu Balım Gerçek Adı Ne Kaç Yaşında (Zeynep Asya Orçin) Misafir dizisinin Balım'ı kim, nereli? Zeynep Asya Orçin kaç yaşında, hangi yılda doğdu? Zeynep Asya Orçin hangi dizilerde oynadı? Fox Tv ekranlarının sevilen yeni dizisi Misafir'in çocuk oyuncularından Balım kim olduğu merak ediliyor. İzleyici tarafından dikkat çeken Balım'ı kim canlandırıyor? Zeynep Asya Orçin kimdir? Zeynep Asya Orçin kaç yaşında, nereli?

Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? Misafir dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizinin Balım'ı Zeynep Asya Orçin kimdir, nereli? Zeynep Asya Orçin kaç yaşında? Zeynep Asya Orçin hangi dizilerde oynadı? Fox Tv'nin yeni dizisi Misafir'in çocuk oyuncuları fazlasıyla merak ediliyor. Dizinin Balım'ı Zeynep Asya Orçin'in hayatını sizler için derledik. Zeynep Asya Orçin hakkında merak edilenler..

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Peki dizinin Balım'ı Zeynep Asya Orçin kimdir, nereli? Zeynep Asya Orçin kaç yaşında? Zeynep Asya Orçin hangi dizilerde oynadı?

balım2

ZEYNEP ASYA ORÇİN KİMDİR?

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Fox Tv ekranlarının sevilen yeni dizisi Misafir Dizisi Balım karakterini canlandıran çocuk oyuncunun gerçek adı Zeyno Asya Orçin'dir. Küçük oyuncu 2015 yılında dünyaya gelmiştir. Misafir dizisi ile televizyon sektörüne erkenden adım atmıştır. 6 yaşında olan çocuk oyuncu başarısı ile izleyenlerin dikkatini çekti. İlk dizi deneyimi Misafir dizisidir. Zeyno Asya ORÇİN’in babası İbrahim Orçin solist ve bestecidir. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Fox Tv'nin yeni dizisi Misafir her Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Çocuk oyuncu Zeynep Asya Orçin ise dizinin en sevilen karakterlerinden biridir.