Misafir Bülent Şakrak Kim Kaç Yaşında? Bülent Şakrak Evli mi, nereli? Bülent Şakrak hayatı merak edilenler.. Bülent Şakrak hangi dizilerde oynadı?

Misafir Bülent Şakrak Kim Kaç Yaşında? Bülent Şakrak Evli mi, nereli? Bülent Şakrak hayatı merak edilenler.. Bülent Şakrak hangi dizilerde oynadı? Fox Tv ekranlarının sevilen yeni dizisi Misafir oyuncu kadrosunda yer alan Bülent Şakrak kimdir, kaç yaşında? Misafir dizisi Bülent Şakrak hakkında merak edilenler.. Misafir dizisi Bülent Şakrak'ın merak edilen hayatı..

bülent2

Gözden kaçırmayın

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor?

Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? Misafir dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Bülent Şakrak kimdir, kaç yaşında? Bülent Şakrak nereli, hayatı.. Hangi dizilerde yer aldı?

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Peki dizide Bülent Şakrak kimdir? Bülent Şakrak kaç yaşında, nereli? Bülent Şakrak hangi dizilerde oynadı?

bülent3

BÜLENT ŞAKRAK KİMDİR?

26 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümüne girmiştir. Yedi Kocalı Hürmüz, Hababam Sınıfı, Kumarbazın Seçimi, Cimri, Macbeth, Annem Yokken Çok Güleriz gibi tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Sır Çocukları, Eyvah Eyvah, Ezber, İzmir Çetesi, Arka Sokaklar, Sihirli Annem, Kınalı Kar, Pembe Patikler, Yılan Hikayesi, Bizim Aile, İki Arada, Sensiz Olmuyor, Yıldız Masalı, Eşref Saati, Kutsal Damacana 2 gibi filmlerde yer aldı.

Kurtlar Vadisi Pusu, Hangimiz Sevmedik, Ayrılsak Da Beraberiz, Dudullu Postası, Sefirin Kızı isimli dizilerde yer almıştır. 2006 yılında Özge Borak ile evlenmiştir. 2010 yılında ayrılmışlardır. Ceyda Düvenci ile 2015 yılında evlenmişlerdir. 2 çocukları vardır. Bülent Şakrak, Erkan Kolçak Köstendil'in kuzenidir. 44 yaşındaki ünlü oyuncu başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayrıca ünlü oyuncu şimdilerde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Misafir isimli dizide yer almaktadır.