Misafir Betül Kimdir Nezaket Erden Hangi Dizilerde Oynadı? Misafir dizisi Betül'ü kim oynuyor? Nezaket Erden nereli, kaç yaşında? Nezaket Erden hayatı hakkında merak edilenler..

Misafir Betül Kimdir Nezaket Erden Hangi Dizilerde Oynadı? Misafir dizisi Betül'ü kim oynuyor? Nezaket Erden nereli, kaç yaşında? Nezaket Erden hayatı hakkında merak edilenler.. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Misafir dizisinde Betül'e hayat veren Nezaket Erden kimdir, kaç yaşında? Nezaket Erden nereli, hangi dizilerde oynadı?

Çocukluğunda travmatik olaylar yaşayan Gece ile eşini kaybetmiş ve üç çocuğu ile kalmış Erdem'in yolları kesişiyor. Gece'nin geçmişi, Erdem'in umut dolu dünyasında yaşamayı imkansız hale getiriyor. Misafir dizisinde Gece Erdem'in ve çocuklarının mutlu hayatına uyum sağlayabilecek mi? Misafir dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Nezaket Erden kimdir, kaç yaşında? Nezaket Erden hayatı hakkında merak edilenler.. Nezaket Erden hangi dizilerde oynadı?

Başrollerinde Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Bülent Şakrak, Ozan Dolunay, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi başarılı isimler de yer alıyor. Peki dizide Betül karakterine hayat veren ünlü oyuncu Nezaket Erden kimdir, nerelerde oynadı? Nezaket Erden nereli, kaç yaşında? Nezaket Erden biyografisi.

nezaket2

NEZAKET ERDEN KİMDİR?

Gözden kaçırmayın

Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var? Netflix'te yayınlanan Elite 5. sezon kadrosunda kimler var?

Nezaket Erden 1990 senesinde Mersin'e dünyaya gelmiştir. Galatasaray Üniversitesi'nde Felsefe bölümü ile üniversite eğitimini tamamlamıştır.  Akademi 35,5 Sanat Evi'nde oyunculuk üzerine eğitimleri alan başarılı oyuncu ayrıca Kadir Has Üniversitesinde bu alanda yüksek lisans yaptı.

2015 yılında 'Komedi Türkiye' isimli yarışmaya katılarak adını duyurdu. Burada  'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu'  ödülünü aldı. 57. Altın Portakal Ulusal Film Yarışması'nda da ödül almıştır. 'İnsanlar İkiye Ayrılır' filmiyle büyük başarı elde etmiştir. Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hazal Kaya'nın yer alığı Misafir adlı dizide Betül rolü ile ekranlara gelen oyuncu ayrıca Between Two Dawns isimli sinema filminde Serpil rolüne hayat verdi. Ünlü oyuncu Baraj dizisinde de yer almıştı.

31 yaşında olan ünlü oyuncu Misafir dizisinde Betül karakteri ile izleyicinin karşısına çıktı. Dizide Erdem'in ölen eşinin arkadaşına hayat vermektedir.