Gündeme bomba gibi düşen bir olay Miray Daner ve Oğulcan Engin aşk mı yaşıyor? İkili birllikte görüntülendi işte o detaylar.

Kamumanset.com - Gündeme bomba gibi düşen bir olay Miray Daner ve Oğulcan Engin aşk mı yaşıyor? İkili birllikte görüntülendi işte o detaylar.

Miray Daner ve Oğulcan Engin geçtiğimiz akşam Emirgan' daki bir mekan çıkışı birlikte görüntülenmeleri olay oldu. Gündemde bomba etkisi yaratan bu ikilinin mekandan çıkarken görüntülenmeleri ile ilgili detaylar.

Seda Sayan ile Sinan Engin' in oğlu Oğulcan Engin geçtiğimiz aylarda sevgilisi Ezgi Eyüboğlu ile iki yıllık güzel birlikteliklerini sonlandırmışlardı. 

Sonrasında ilişkinin sonlanma sebebi sorulmasına Oğulcan Engin yanıt olarak, "Benim haberim yok, Ezgi hanıma sorun" şeklinde cevap vermişti. 

Ayrıldıktan bir süre sonra daha birbirlerini sosyal medya üzerinden takip etmeye devam eden ikili, sonrasında sosyal medya hesaplarından birbirlerini silmişlerdi. 

Oğulcan Engin' in ismi sonrasında Youtuber Ala Tokel ile geçiyordu ve bu birlikteliği de kısa süre sonra noktalanmıştı. Şimdilerde ise 22 yaşında genç ve güzel oyuncu Miray Daner ile ismi anılmaya başlayan Oğulcan Engin gönlünü Miray Daner' e mi kaptırdı merak ediliyor. 

Dün akşam Emirgan' daki bir mekandan birlikte çıkış yaparken görülen ikilinin birlikte olup olmadığı merak ediliyor. Ogulcan Engin 31 yaşında, Miray Daner ise 22 yaşındadır. 

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

 Bu birliktelik ile ilgili Ogulcan engin veya Miray Daner herhangi bir açıklama yapmamıştır. 

Miray Daner Kimdir?

Miray Naz Daner 15 Ocak 1999 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa ise 7 yaşında başlayan güzel oyuncu Miray Daner birçok projede yer almıştır. 

Miray Daner' in Yer Aldığı Projeler
2020 – Saygı 
2019 – Hakan: Muhafız 
2018- Bir Litre Gözyaşı - Cihan - TV Dizisi
2017 – Hürkuş: Göklerdeki Kahraman - Sinema Filmi
2016 – 2017 – Vatanım Sensin - Hilal - TV Dizisi
2013 – 2014 – Medcezir - Beren Beylice - TV Dizisi
2012 – 2013 – Merhaba Hayat - Dünya - TV Dizisi
2012 – Zil Çalınca Avı - Miray - TV Dizisi
2012 – Zil Çalınca - Duygu - TV Dizisi
2012 – Arkadaşım Max - Melda - Sinema Filmi
2010 – Çınar Ağacı - Peln - Sinema Filmi
2010 – 1 Kadın 1 Erkek - Zeynep'in çocukluğu - TV Dizisi
2010 – Dersimiz Atatürk - Sabiha Gökçen'in çocukluğu - Sinema Filmi
2009 – 2011 – Papatyam - Gonca - TV Dizisi
2007 – Bez Bebek - Doll Nergis - TV Dizisi