Instagram'da hesabından sık sık paylaaşımlarda bılunan Mine Tugay yaptığı son paylaşımlar ile yine adından söz ettirdi. Takipçilerinin beğenisini toplayan tugay kusursuz fiziğiyle takipçileri tarafından övgüler topladı.

43'lük Mine Tugay göğüs dekolteli mini siyah elbisesi ile sosyal medyayı kasıp kavurdu! Kusursuz fiziği ile övgüleri topladı!


Medcezir, Çilek Kokusu, Paramparça ve Zalim İstanbul gibi dizilerle yıldızı parlayan güzel oyuncu Mine Tugay, son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Mine Tugay, Instagram hesabından güzelliğini sergilediği paylaşımları ile magazine sık sık haber oluyor. Bir süredir ekranlardan uzak duran Tugay, Instagram'da yaptığı son paylaşımlar ile yine adından söz ettirdi. Güzel oyuncu Mine Tugay, göğüs dekolteli mini siyah elbisesi ile çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.
2-4

43’lük Mine Tugay göğüs dekolteli mini siyah elbisesi ile sosyal medyayı kasıp kavurdu! Kusursuz fiziği ile övgüleri topladı!

4-3

Medcezir, Çilek Kokusu, Paramparça ve Zalim İstanbul gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Mine Tugay, Instagram paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

3-4
Yaz aylarını Assos'ta geçiren Tugay, tatilinden kareleri de sık sık hayranlarıyla paylaşmıştı.

7

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'ndan Ayrılık Haberi

Tugay'ın fotoğraflarına kısa sürede 175 binden fazla beğeni geldi.

42079537-56544224
Ünlü oyuncunun hayranları fotoğraflara övgü dolu yorumlar yaptı.

mine-tugay-679x470-1

İşte Mine Tugay'ın Instagram'da dikkat çeken diğer pozları...