Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Yeni film Midnight review konusu ne? İşte Midnight review hakkında merak edilenler...

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Midnight review Ne Anlatıyor Midnight review Konusu Ne İncelemesi. Midnight review ne anlatıyor? Yeni film Midnight review konusu ne? İşte Midnight review hakkında merak edilenler...

Güney Kore'den yaptığı dolambaçlı gerilim filmi, yazar-yönetmen Kwon Oh-Seung için etkileyici ve uğurlu bir çıkış; piyano telli bir garotte kadar gergin, bir tür egzersizi olarak zorlayıcı. Ama aynı zamanda, genellikle kadınları ve engellileri, güçlü kuvvetli erkeklerden daha aşağı gören bir kültürün (muhtemelen tesadüfi) bir eleştirisini de sunar.

Bu son nokta, gece yarısı geç saatlerde, genç bir sağır kadın olan kahraman Kyung Mi'nin (Jin Ki-joo), kalabalık bir caddede polislerden veya seyircilerden yardım almaya çalıştığı ve genellikle onu takip ettiğine inanmaya meyilli insanları bulduğu zaman son derece iyi gösterilmiştir. , seri katil Do Shik (Wi Ha-Joon, en iyi Squid Game'deki yakışıklı polis olarak bilinir, burada bir kötü adam olarak muhteşemdir) çünkü o çok iyi bir aktör, onun “histerik” veya “hasarlı” olduğunu ima etmede yetenekli.

Şanssız Kyung Mi, inanılmaz derecede kontrol sahibi kardeşi Tak So (Park Hoon) olan başka bir genç kadına, So Jung'a (Kim Hye-Yoon) saldırma sürecindeyken Do Shik'in sözünü kestiğinde yanlış zamanda yanlış yerde oldu. ) onu çok geç kalmaması için uyardı. Can sıkıcı bir şekilde, bir şekilde haklı olduğu ortaya çıktı.

En azından kadınlar cesaret, beceri ve şefkat gösteriyor ve bu Kyung Mi'nin sağır annesi (Kil Hae-yeon) için de geçerli; adamlar büyük ölçüde haydutlar, salaklar veya Do Shik'in durumunda doğrudan katiller. Kyung Mi ve annesinin sağırlığı ve işaret diliyle ilgili becerileri her şeyi değiştirirken, senaryo onları daha asil veya daha savunmasız hale getirerek patronluk taslamaz ve sağırlık karakterlerini tanımlamaz. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, film ses ve sessizliği yaratıcı bir şekilde kullanıyor - hem dünyanın sağır karakterlerine nasıl ses çıkardığını simüle etmek için, aynı zamanda gerilimi artırmak için. Bununla birlikte, Kwon son perdede uzun, sınırda, aptalca bir finalle pudingi aşırıya kaçmaya karşı koyamaz; ama bu fazlalık bile onu ilginç kılıyor.