Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur magazincilere çok sinirlendi

Merve Boluğur Magazinci Karşısında Görünce: İnsan Değilsiniz Merve Boluğur magazincilere çok sinirlendi. Dj Mert Aydın ile yaz aylarında evlenen Merve Boluğur 50 gün sonra ayrılmıştı. Daha sonra eski kocası ile mekan çıkışı görüntülenen Merve Boluğur eski eşi ile barışacak mı şeklindeki sorulara maruz kalmıştı.

Küçük Sırlar, Muhteşem Yüzyıl, Kül ve Ateş, Acemi Cadı, Kuzey Güney, İçimdeki Fırtına, Aşk Yeniden gibi dizilerle adını duyuran ünlü oyuncu, oyunculuğu bırakıp şarkıcılık yapmaya başlamıştı. Son zamanlarda özel hayatı ile gündeme gelen ünlü oyuncu magazincilere öfkelendiği anlar kameralara yansıdı.

Kameraların kendisini çektiğini gören ünlü oyuncu "Kapatır mısın rica ediyorum, lütfen kapatır mısın? Gergin değilim görüntülenmek istemiyorum lütfen kamerayı kapatır mısın? İnsanım ve insanlık hakkım var kamerayı kapatır mısın?" diye onlarca kez uyarmasına rağmen magazinciler hala kendisini çekince duruma dayanamadı. "Olay yaratıyorsun, kamerayı kapatır mısın diyorum sana insani ve vicdani bir şey istiyorum. Röportaj yapmak istemiyorum, görüntülenmek de istemiyorum. Kapatır mısın?" dedi. 

Magazin muhabiri "Sadece röportaj yapmak istiyoruz. Beyefendi ile yan yana gördük." diye yineledi. Boluğur ise "Bak hala aynı şeyi yapıyorsun, insan değilsiniz. Vicdanınız sıfır sizin üzülüyorum." diyerek duruma tepki gösterdi. 

Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri Survivor Fatmagül Fakı Anne Oldu Yerli Adriana Lima Fatmagül Fakı'nın Son Halleri

35 yaşındaki ünlü oyuncu Şşşşttt isimli şarkısını 2022'de Youtube'da yayınlamıştı. Ayrıca ünlü oyuncu 2017'de o zamanlar ki eşi Murat Dalkılıç ile Boya Gitsin şarkısını söylemişti. Çift 2017 eylül ayında yollarını ayırdı. Ünlü oyuncu, Youtube üzerinden yayınladığı videolar ile de sık sık gündeme geliyor. Güzel oyuncu Keloğlan Kara Prens'e Karşı, Gomeda, Hoşçakal Güzin gibi filmlerde de yer almıştı. Ayrıca birçok reklam filminde yer almıştır.