Uzun bir süredir kalbi boş olan Merve Boluğur İşletmeci Erkan Şen ile yeni bir aşka yelken açarken yılbaşı partisi için giydiği elbise ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Merve Boluğur giydiği jartiyerle takipçilerinden tam not aldı.

4-42
İşletmeci Erkan Şen ile yeni bir aşka yelken açan Merve Boluğur, yılbaşı partisi için oldukça iddialıydı. Merve Boluğur jartiyerini giyip "Akşama hazırlık" notuyla üst üste paylaşım yapınca hayranlarından beğeni topladı.
3-59

Bir süredir yalnız olan Merve Boluğur, aradığı aşkı Erkan Şen'de buldu. Yeni aşkıyla ilgili "Şöyle söyleyelim; birbirimizi tanıyoruz. Güzel bir diyaloğumuz var. Şu an çok mutluyuz" açıklamasını yapan oyuncu daha sonra ise evine dönüp yılbaşı partisi için hazırlandı.

4-43

Süper mini bir elbise tercih eden Merve Boluğur elbisenin altına ise jartiyer tercih etti. Bir süredir ekranda olmasa da sık sık gündeme gelen oyuncu "Akşama hazırlık" diyerek pozlar verdi.

2-67

Arto Partneri Seren Serengil'in Kavgalı Olduğu Gülben Ergen'den Sahnede Af Diledi Arto Partneri Seren Serengil'in Kavgalı Olduğu Gülben Ergen'den Sahnede Af Diledi

Hayranlarından tam not alan Boluğur iddialı tarzıyla eğlencede dikkat çekti.

6-34

7-20

8-26

1-63