Mert Ramazan Demir'e Kubilay Aka Soruldu İlk Kez Konuştu Mert Ramazan Demir ve Kubilay Aka tartıştı mı?

Mert Ramazan Demir'e Kubilay Aka Soruldu İlk Kez Konuştu Mert Ramazan Demir ve Kubilay Aka tartıştı mı? Yalı Çapkını dizisi ile popülerlik kazanan Mert Ramazan Demir bir mekanda Kubilay Aka ile tartıştığı iddiaları hakkında konuşmuştu. İddiaya göre yakın arkadaşı Mert Yazıcıoğlu'nun kız arkadaşı Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in yakınlığından rahatsız olan Kubilay Aka duruma tepki göstermişti. Mert Yazıcıoğlu'nun olmadığı bir mekanda ikilinin yakınlığından fazlasıyla rahatsız olmuştu.

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz İle Aşk Mı Yaşıyor İlk Kez Açıkladı

Ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını dizisi ile yıldızı parlayan Mert Ramazan Demir Kubilay Aka ile tartışma iddiaları hakkında ilk kez konuştu. İddiaya göre Kubilay Aka "Herkes hareketlerine dikkat edecek." sözleri ile ortam gerilmişti.

Mert Ramazan Demir magazin muhabirlerinin sorduğu sorulara cevap verdi. “Evet, öyle bir öyle bir durum oldu ama göz göze hiç gelinmedi, bir kavga falan olmadı hatta. Durum çok abartıldı. Hatta ben bu olay olurken dışarıdaydım, mevzunun içinde bile değildim. Olay çok büyüdü ve gereksiz yere gündem oldu. Hiçbir şekilde tartışmaya girmedim kendisiyle. Hiçbir şekilde kavga edilmedi. Hatta göz göze bile gelmedim.” ifadelerine yer vererek kavgalık bir durum olmadığını dile getirdi.

Afra Saraçoğlu ile uzun zamandır arkadaş olduklarını bbelirtti. "Biz çok eski arkadaşız. Saçma sapan bir yere gitti mevzu." ifadelerine yer verdi.  Durumun ufak tefek manipülasyonlara uğradığını bu yüzden olduğunu belirtti. 

Genç oyuncu 2020 yılında yayınlanan Öğretmen isimli dizide de Afra Saraçoğlu ile aynı dizide yer alarak partnerlik yapmıştı. Başarılı oyuncu yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti.