Melissa Yıldırımer Kaç Yaşında Üç Kuruş Nesrin Nereli Hangi Dizilerde Yer Aldı? Melissa Yıldırımer nereli, hayatı hakkında merak edilenler.. Yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı senaryosunu ise Damla Serim, Eset Akçilad ve Murat Uyurkulak'ın yazdığı dizisi ekranlara geliyor. Dram, aksiyon ve polisiye türündeki dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekti. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu ile fazlaca dikkat çekti. Üç Kuruş dizisi Nesrin kimdir, kaç yaşında? Üç Kuruş dizisi oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Melissa Yıldırımer hayatı hakkında merak edilenler.. Melissa Yıldırımer hayatı..

Çıngıraklı adlı roman mahallesinin koruyucusu olan Kartal aynı zamanda Mafya lideridir. Organize Büro'nun işini bilen komiseri Efe ile aralarındaki kovalamaca bir cinayet davası ile bambaşka bir yola sürüklenir. Katili yakalamak için girdikleri bu yolda katil hiç de tahmin edemeyecekleri bir isim çıkar. Ay yapım imzalı yeni dizisinin oyuncu kadrosunda sevilen isimler yer alıyor. Peki kadroda sevilen oyunculardan Nesrin kimdir, kaç yaşında? Melissa Yıldırımer nereli, yaşı..

melisaa

MELİSSA YILDIRIMER KİMDİR?

11 Şubat 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Kova burcuna sahip olan Melissa Yıldırımer Konservatuvarda okurken aynı okulda okuyan Yunus Emre Yıldırımer ile evlenmiştir. Ünlü oyuncu daha çok Küçük Gelin dizisinde canlandırdığı Leyla karakteri ile tanınmıştır. Başarılı oyuncu Melissa Yıldırımer, Star TV ekranlarında yayınlanan, Bordo Bereliler’i konu edinen Söz dizisinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.  Hafız karakterinin eşi Fatma rolünü canlandıra başarılı oyuncu Melissa Yıldırımer son olarak Üç Kuruş dizisinde Nesrin karakterine hayat vermektedir. Birçok dizi ve filmde yer almıştır. 

168 cm olan Melissa Yıldırımer 55 kilodur ve burcu Oğlak'tır. Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın yer aldığı Üç Kuruş isimli dizide İrfan'ın hayali eşini canlandırmaktadır. Melissa Yıldırımer başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.