Melis Minkari Sevgilisi Kim Recep Usta Sevgilisi Mi Kardeşlerim Aybike Nereli? Kardeşlerim dizisi Aybike'nin gerçek adı nedir? Melis Minkari ile Recep Usta sevgili mi?

Kamu Manşet - Melis Minkari Sevgilisi Kim Kardeşlerim Aybike Nereli? Kardeşlerim dizisi Aybike'nin gerçek adı nedir? Melis Minkari ile Recep Usta sevgili mi? Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim dizisinde Aybike karakterine hayat veren Melis Minkari yaşantısı merak ediliyor. Melis Minkari sevgilisi var mı merak ediliyor. Sosyal medyada gündem olan sevilen oyuncu Melis Minkari kimdir, kaç yaşında? Melis Minkari sevgilisi kim?

Başarılı dizi Kardeşlerim bu sezonda da ATV ekranlarında yerini alıyor. NGM yapım tarafından yapılan, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci' nin yer aldığı, senaryosunu ise Gül Abus Semerci' nin kaleme aldığı sevilen dizi varlığı, yokluğu, aile hayatını konu alıyor. Peki dizide Aybike rolüne hayat veren Melis Minkari kaç yaşında, sevgilisi kim? Melis Minkari ve Recep Usta sevgili mi? Melis Minkari hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Melis Minkari nereli, boyu, burcu..

Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu Masterchef Türkiye İkinci Finalist Kim Oldu

melis

Kadir, Asiye, Ömer ve Emel' in bir anda yapayalnız kaldıkları hayatlarını fakat birbirlerine tüm zorluklara rağmen sıkı sıkıya bağlı kalmalarını konu alıyor. Talihsiz bir olay ardından hem annelerini hem de babalarını aynı anda kaybeden kardeşler bu hayatta yapayalnız kalırlar. Dizinin oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Halit Özgür Sarı, Recep Usta, Onur Seyit Yaran, Su Burcu Yazgı Coşkun, Melis Minkari, Cihan Şimşek, Damlasu İkizoğlu, Yiğit Koçak, Gözde Türker gibi isimler yer almaktadır.

MELİS MİNKARİ KİMDİR?

Melis Minkari 20 Ağustos 1998 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 23 yaşındaki ünlü oyuncu Özel Şişli Teraki Lisesinde eğitimini tamamladı. Başarılı oyuncu Melis Minkari bir süre müzikle ilgilendi. Gitar ve Bateri dersi alan ünlü oyuncu Dialog Anlatım İletişim'de Profesyonel Oyunculuk kursu eğitimi aldı. İlk kez ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim'de Aybike rolü ile ekranlara geldi.

melisd

Ardından Netflix ekranlarında yayınlanann Aşk 101'de Elif'inn arkadaşı olarak yer aldı. Başarılı oyuncu Melis Minkari boyu 160 cm'dir. 50 kg olan Melis Minkari'nin burcu Aslandır. Melis Minkari'nin sevgilisi yoktur. Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete ve Halit Özgür Sarı'nın yer aldığı Kardeşlerim dizisinde Aybike rolüne hayat vermektedir.