Melek Masso'nun Hamur Yoğurduğu Anlar Sosyal Medyada Gündem Oldu Melek Masso bu kez sesi ile değil hamaratlığı ile büyüledi

Melek Masso'nun Hamur Yoğurduğu Anlar Sosyal Medyada Gündem Oldu Melek Masso bu kez sesi ile değil hamaratlığı ile büyüledi. Şarkıları ve sesinin güzelliği ile son zamanların en dikkat çeken şarkıcılarından biri olan Melek Masso sosyal medya paylaşımı ile gündem oldu. Şarkıcı Melek Mosso, sosyal medya hesabından 6 sene önce hamur yoğurduğu bir videosunu yayınlayarak takipçilerini şaşırttı. Hamaratlığını gösteren Mosso, paylaşımına da "Bu hamaratlık akan videomu sizinle paylaşmak istedim" notunu eklemesi dikkat çekti. Güçlü sesiyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan güzel ve başarılı şarkıcı Melek Mosso, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Başarılı şarkıcı Melek Mosso, son olarak hamur yoğurduğu bir videosunu yayınlamasıyla gündem oldu. Instagram 750 bin takipçisi bulunan Melek Mosso, 6 yıl öncesine ait videosunu paylaşarak "Madem Denizli'ye gidiyorum, bu hamaratlık akan videomu sizinle paylaşmak istedim." ifadelerine yer vererek takipçilerini şaşırttı. Ünlü şarkıcının bu videosu yoğun bir ilgi gördü.

Yaşam boyu fazla kilo, rahim kanseri riskini neredeyse ikiye katlayabilir Yaşam boyu fazla kilo, rahim kanseri riskini neredeyse ikiye katlayabilir

"Arkadaşı ses anacığımın az da olsa becerdiğime inanmak istemiş." ifadelerine yer veren ünlü şarkıcının bu paylaşımı sosyal medyada gündem oldu.

Şarkıcı, önceki gün de soyadının birçok kişinin soyadını kullanarak mekan açmasına tepkide bulunmuştu. Kendisine ait bir mekanın olmadığını belirten ünlü şarkıcı duruma isyan etti. "Arkadaşlar benim kafem, otelim, mobilyacım, çikolatacım…(böyle uzayıp gidiyor sonsuza kadar) Yok. Ben açmıyorum bir yer. Soyadımı beğenen adıma dükkan açmaya başladı gerçekten. Bu durum benim hoşuma da gitmiyor. Ulaşıp 'soyadınızı çaldık ehehe' diyip dalga geçenler de var. Çok soran oluyor ondan yazayım sizleri bilgilendireyim dedim. Bir gün bir dükkanım olursa ilk sizin haberiniz olur" ifadelerine yer vererek bu durumdan rahatsız olduğunu dile getirmişti.