Masterchef yarışmasının mizacı sert olan şefi Mehmet Yalçınkaya bir yarışmacıya iş teklifinde bulundu.

Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı Kim Milyoner Olmak İster'e Katılan Sefo Joker Olarak İrem Derici'yi Çağırdı

Mehmet Yalçınkaya'dan Yarışmacıya İş Teklifi. TV 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Masterchef Survivor All Star'ın final olmasının ardından hemen ekranlardaki yerini almıştı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jürilik yaptığı programda son bölümde yaşananlar izleyiciyi şaşırttı. Son olarak turu geçemeyen Eren Yüce Mehmet Şef'ten iş teklifi alması ile dikkatleri üzerine çekti. Mehmet Yalçınkaya yarışmacıya işe başla diyerek herkesi şaşırttı.

2022 yılında yeni sezonla ekranlara gelen Masterchef Türkiye yarışmacıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Zaman zaman hayat hikayeleri ile dikkatleri üzerine çeken yarışma programında Eren Yüce'nin hayatı da fazlaca konuşuldu. Yarışmada eleme turu devam ederken yarışmacılardan Eren Yüce herkesi şaşırttı. 5 dakika içerisinde yöresel bir yemek olan Babuka'yı yapmaya çalışan yarışmacı şeflerle sohbet de etti.

Kanseri yendiğini dile getiren yarışmacı, yarışma esnasında biraz heyecanlandı. Yemeğini heyecanı sebebi ile aceleye getirdi. Şeflerden evet yanıtını alamadı fakat onu çok sevindiren bir şey yaşandı. 

"Çok kötü zamanlar geçirdim. 2 sene önce kanser hastasıydım hastaneye kapandığım için taburcu olduğumda kafamı yemek yaparak dağıttım. Arkadaşlarım yanımdaymış gibi 6-7 kişilik yemekler hazırladım. Kendimi geliştirmeyi seviyorum. En iyi geliştirebileceğim yerlerden biri burası. Burada olmayı çok istiyorum." ifadelerine yer verdi.

Mehmet Yalçınkaya "Benim okulum var, yönetici asitanlarımdan biri işi bırakıyor. Orada asistanlık yapmak ister misin? Somer'de dedi, bana senin gibi birisi lazım. Bir de mutfağı sana öğretmeliler." ifadelerine yer verdi. Eren Yüce ise teklife çok sevindi ve olumlu bir yanıt verdi.