Masumlar Apartmanı yeni sezona merhaba dedi. Yeni bölümleri ile TRT 1 ekranlarında yerini almaya devam eden sevilen dizi ile ilgili detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız. İşte detaylar.

Masumlar Apartmanı yeni sezona merhaba dedi. Yeni bölümleri ile TRT 1 ekranlarında yerini almaya devam eden sevilen dizi ile ilgili detaylar ve gelişmeler için takipte kalınız. İşte detaylar.

Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezona 14 Eylül 2021 itibari ile giriş yapmıştır ve yeni sezonda da Her hafta salı günleri saat 20.00 de TRT 1 ekranlarında yerini almaya devam ediyor. 

Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun' un yer aldığı reyting rekortmeni dizi bu sezonda da kaldığı yerden hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. 

Dizinin geçtiğimiz sezon finalinde izleyenleri için adeta bir yıkım olmuştu. İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah' ın diziden bir anda sezon finali ile ayrılması herkes için beklenmeyen bir şok etkisi yaratmıştı. Geçtiğimiz sezon İnci ile Han' ın bebekleri olacağını Han, İnci trafik kazasında öldüğünde öğrenmişti. Oysaki İnci o kazayı geçirdiğinde Han' a koşuyordu. Ama kader onları ayırdı ve İnci kazada ölerek diziden ayrıldı maalesef. Han' ın kollarında son nefesini veren İnci artık dizide yer almayacaktır. 

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Safiye - Ezgi Mola Kimdir?

29 Mart 1983 yılı İstanbul ili doğumdur. 2000 yılında Akademi İstabul' da eğitime başlamıştır. Henüz 18 yaşında iken ise Kartal Tibet' in yönettiği Kareta Can dizisi ile televizyon hayatına merhaba demiştir. 

Başarılı oyuncu şimdilerde ise Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandırmaktadır. 

Masumlar Apartmanı Han - Birkan Sokullu Kimdir?

6 Ekim 1985 yılı İstanbul ili doğumlu olan ünlü oyuncu Birkan Sokullu, Maltepe üniversitesinde Radyo Televizyon ve Sinema eğitimi almıştır. Üniversite hayatı boyunca da mankenlik yapmıştır ve 2003 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katılarak 3. olmuştur. 

Başarılı ünlü oyuncu şimdilerde ise Masumlar Apartmanı dizisinde Han karakterini canlandırmaktadır. 

Masumlar Apartmanı Gülben - Merve Dizdar Kimdir?

25 Haziran 1986 yılı İzmir ilinde dünyaya gelen Merve Dizdar, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında Kadir Has üniversitesinde ileri oyunculuk programında yüksek lisans eğitimi almıştır. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli Gelsin Hayat Bildiği Gibi Devrim Özkan: Partner Uyumu Çok Önemli

Başarılı oyuncu şimdilerde ise Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterini canlandırmaktadır.