Masumlar Apartmanı dizisinde ekranlarda yeni sezon yeni bölümleri ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı' na Ceylan giriş yapıyor. İşte detaylar.

Masumlar Apartmanı dizisinde ekranlarda yeni sezon yeni bölümleri ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı' na Ceylan giriş yapıyor. İşte detaylar.

Masumlar Apartmanı Ceylan Kim Ceylan'ın Hikayesi Ne? Masumlar Apartmanı Ceylan nerede? Ceylan'ı kim canlandırıyor? TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'na son bölümdeki Ceylan karakteri damga vurdu.

Diziden İnci karakterinin ayrılmasının ardından Rüya ile beraber Han'ın aklını karıştıracak eski nişanlı Ceylan'ın geri dönmesi olay oldu. Peki Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir, hangi oyuncu oynuyor? TRT 1 ekranlarının psikolojik dram türündeki dizisi Masumlar Apartmanı'nda şok bir gelişme yaşandı.
TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Ceylan'ın telefonu Safiye olmak üzere herkesi fazlasıyla şaşırtıyor. Birkan Sokullu'nun hayat verdiği[ampersand]nbsp;Han'ın eski nişanlısı olduğu bilinen Ceylan, İstanbul'a geri dönüyor. Telefonu ise herkesi şaşırtıyor. Ceylan'a hayat verecek oyuncu[ampersand]nbsp; ise izleyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Salı akşamların efsane dizisi Masumlar Apartmanı Melisa Şenolsun'un ardından yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yeni dahil olacak Ceylan karakterine kimin hayat vereceği ise izleyici tarafından fazlasıyla merak edildi.

Gözden kaçırmayın

Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu Bridgerton'dan Simone Ashley, cesur sahneler, korselere uyum hakkında ilk kez konuştu

Han' ın geçmişten tanıdığı Ceylan karakteri yeni sezon ile diziye çok hızlı bir giriş yapıyor. Yeni bölümlerde Ceylan karakterinin yüzü gösterilecek gibi duruyor fakat şuan Ceylan karakterinin kim olduğu izleyenler tarafından bilinmiyor. 

Daha önce ünlü isim Özgü Namal' a bu teklifin gönderildiği bilinirken, Özgü Namal' ın bu rolü reddettiği biliniyordu. Fakat sonradan söylenilen ise Melisa Sözen' in Masumlar Apartman' ı dizisine dahil olduğu biliniyor. Çok yakında Ceylan karakteri netleştiğinde bilgi verilecektir. Şuan Ceylan karakterinin Melisa Sözen olduğu bilinmektedir. 

İnci ve Han evlendikten sonra İnci, Derenoğlu ailesinin evinde bir süre yaşar. Sezon finali ile beraber trafik kazasında ölür. Dizinin yeni sezonunda ise Gülben hak ettiği mutluluğa kavuşurken Han'ın geçmişinden biri Derenoğlu ailesini arayarak herkesi heyecanlandırdı.

Masumlar Apartmanı yeni sezonda da aynı kanal ve aynı gününde devam edecek. TRT 1 ekranlarında her hafta salı günleri saat 20.00 de yerini almaya devam ediyor olacak, sakın kaçırmayınız.