Masumlar Apartmanı Ceylan Kimdir Aslıhan Gürbüz Kaç Yaşında Nereli? Aslıhan Gürbüz hangi dizilerde oynadı? Aslıhan Gürbüz hayatı.. Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun'un yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde şok bir yeni gelişme yaşandı. Aslıhan Gürbüz Ceylan karakteri ile diziye dahil oldu. İzleyiciler Ceylan karakterine hayat veren Aslıhan Gürbüz'ün hayatını araştırmaya başladı. Peki Aslıhan Gürbüz kimdir? Aslıhan Gürbüz kaç yaşında, nereli? Aslıhan Gürbüz hayatı.. TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosuna katılan Aslıhan Gürbüz kimdir, nerelidir? Hangi dizilerde yer almıştır?

masum2-1

Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi isimli kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi dram, psikolojik ve romantik türdedir. Senaryosunu Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu kaleme almaktadır. Dizinin yönetmenliğini ise Çiğdem Bozali yapmaktadır. 2. sezonu ile Masumlar Apartmanı en çok izlenen dizilerden biridir.  Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun'un yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi yeni oyuncusu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Masumlar Apartmanı Ceylan hayatı merak ediliyor. Peki Ceylan karkaterine hayat veren Aslıhan Gürbüz kimdir? Aslıhan Gürbüz kaç yaşında, nereli? Aslıhan Gürbüz hayatı hakkında merak edilenler..

ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?

16 Şubat 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden birincilikle mezun olan başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz senaryosu Meral Okay'ın yazdığı Bir Bulut Olsam dizisi ile ün kazandı. Özellikle Bir Bulut Olsam adlı dizi ile ekranlarda yer almaya başlayan oyuncu ardından birçok dizi ve filmde yer aldı.

masum3-1

Büyük Buluşma, Gonca Karanfil, Bir Bulut Olsam, Yahşi Cazibe, İşler Güçler, Zeytin Tepesi, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Bodrum Masalı, Ufak Tefek Cinayetler isimli birçok yapımda yer almıştır. TV 8 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda isimli dizide Kumru karakterine hayat vermiştir. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı isimli dizide Ceylan karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmektedir. 38 yaşındaki ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz Masumlar Apartmanı dizisi ile gündeme geldi.