TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'na son bölümdeki Ceylan karakteri damga vurdu. Diziden İnci karakterinin ayrılmasının ardından Rüya ile beraber Han'ın aklını karıştıracak eski nişanlı Ceylan'ın geri dönmesi olay oldu. Peki Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir, hangi oyuncu oynuyor? TRT 1 ekranlarının psikolojik dram türündeki dizisi Masumlar Apartmanı'nda şok bir gelişme yaşandı.

Masumlar Apartmanı Ceylan Kim Ceylan'ın Hikayesi Ne? Masumlar Apartmanı Ceylan nerede? Ceylan'ı kim canlandırıyor?

Masumlar Apartmanı Ceylan Kim Ceylan'ın Hikayesi Ne? Masumlar Apartmanı Ceylan nerede? Ceylan'ı kim canlandırıyor? TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'na son bölümdeki Ceylan karakteri damga vurdu. Diziden İnci karakterinin ayrılmasının ardından Rüya ile beraber Han'ın aklını karıştıracak eski nişanlı Ceylan'ın geri dönmesi olay oldu. Peki Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir, hangi oyuncu oynuyor? TRT 1 ekranlarının psikolojik dram türündeki dizisi Masumlar Apartmanı'nda şok bir gelişme yaşandı.


TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Ceylan'ın telefonu Safiye olmak üzere herkesi fazlasıyla şaşırtıyor. Birkan Sokullu'nun hayat verdiği Han'ın eski nişanlısı olduğu bilinen Ceylan, İstanbul'a geri dönüyor. Telefonu ise herkesi şaşırtıyor. Ceylan'a hayat verecek oyuncu ise izleyenler tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Salı akşamların efsane dizisi Masumlar Apartmanı Melisa Şenolsun'un ardından yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yeni dahil olacak Ceylan karakterine kimin hayat vereceği ise izleyici tarafından fazlasıyla merak edildi.


42. bölüm fragmanında yer alan Ceylan karakterinin telefonu herkesi şaşırtıyor. Peki Ceylan'a kim hayat verecek? Dizinin oyuncu kadrosuna Özgü Namal veya Melisa Sözen'in hayat vereceği iddia edilse de henüz kimi kadroya gireceği tam olarak belli değil. Dizide Safiye ve Gülben obsesif kompülsif bozukluğa sahip olan iki kardeştir. Safiye annesinin üzerinde yarattığı baskı sonucu annesi ölünce onun yerine geçip kardeşlerine kendi aklına gire sahip çıkmak istemektedir. Diğer kardeşler Han ve Neriman'ında psikolojik sorunları vardır. Han hem ailesine sahip çıkmak ister hem de kendine ait bir hayatı olmasını ister. İnci'nin hayatlarına girmesi ile beraber Derenoğlu ailesi biraz daha iyileşmiştir. İnci ve Han evlendikten sonra İnci, Derenoğlu ailesinin evinde bir süre yaşar. Sezon finali ile beraber trafik kazasında ölür. Dizinin yeni sezonunda ise Gülben hak ettiği mutluluğa kavuşurken Han'ın geçmişinden biri Derenoğlu ailesini arayarak herkesi heyecanlandırdı.

Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu? Kardeşlerim 73. Bölüm İzle Kardeşlerim Ömer Gerçekleri Öğreniyor Mu?

Masumlar Apartmanı bu sezon da Salı günleri saat 20.00 de TRT 1 ekranlarında yerini almaya devam edecek. Dizi hakkında gelişmeler için haberlerimizi takipte kalınız.