TRT 1 ekranlarında Salı günleri yayımlanan Masumlar Apartmanı yeni bölümü 11 ocak akşamı olup olmadığı seyircinin merakla beklediği sorular arında yer almaktadır. Sevilen dizinin yayınlanıp yanınlanmacağı merak uyandırırken dizinin 54 bölümünde çekilip çekilmediği merak edilmektedir.

O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor? O Ses Türkiye Yılbaşı Fragmanı Yayınlandı Murat Boz ve Ayça Ayşin Arasında Neler Oluyor?

j

Masumlar Apartmanı yeni bölümünün bu hafta olup olmadığı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapım her hafta salı akşamları yayınlanıyor. TRT 1 ekranlarda izleyicilerle buluşan Masumlar Apartmanı'nın 54.yeni bölüm tarihini merak ediliyor. Peki Masumlar Apartmanı yok mu? Masumlar Apartmanı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? 

i
Masumlar Apartmanı yeni bölümü izleyicilerin gündeminde yer alıyor. Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Esra Ruşan'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Masumlar Apartmanı'nın 54.yeni bölümü bekleniyor. Peki Masumlar Apartmanı yeni bölümü ne zaman, bu hafta yok mu?
h-1
Masumlar Apartmanı'nın yerine yayın akışında saat 2.00'de Hazır Aile filmi yer aldı. Bu hafta Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünün ekranlarda yer alması beklenmiyor.

ş-1

Masumlar Apartmanı'nın 54.yeni bölüm tarihi henüz belli olmadı. Önümüzdeki haftalarda dizinin yeni bölümünün ekranlarda yer alması bekleniyor. Yayın tarihi kesinleşince haberde yer alacak.
4TRT 1 YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI 
13.15 Beni Böyle Sev
16.30 Seksenler
19.00 Ana Haber
19.55 İddiaların Aksine
20.00 Hazır Aile
22.30 Masumlar Apartmanı