Masumlar Apartmanı Bitti Mi Masumlar Apartmanı Neden Yok? Masumlar Apartmanı dizisi neden yayınlanmıyor? Masumlar Apartmanı yayından mı kaldırıldı?

Masumlar Apartmanı Bitti Mi Masumlar Apartmanı Neden Yok? Masumlar Apartmanı dizisi neden yayınlanmıyor? Masumlar Apartmanı yayından mı kaldırıldı? TRT 1 ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Masumlar Apartmanı dizisi yayından mı kaldırıldı? Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Aslıhan Gürbüz'ün yer aldığı dizi TRT 'in yayın akışında yer almadı. Peki Masumlar Apartmanı bitti mi? Masumlar Apartmanı dizisi final mi yaptı?

MASUMLAR APARTMANI BİTTİ Mİ?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Aslıhan Gürbüz'ün yer aldığı dizi TRT 'in sevilen dizisi bu akşam yayınlanmıyor. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı salı akşamları yeni bölümleri ile seyirci karşısındaki yerini alıyor. Son olarak 53. bölüm ile izleyiciyle bluşan dizinin 54. yeni bölüm fragmanı da yayımlanmadı. Peki Masumlar Apartmanı dizisi neden yayınlanmıyor?

masumlar-1

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü bu hafta ekranlarda olmayacak. Beklenen 54. yeni bölüm 4 Ocak Salı akşamı yayın akışında yer almadı. Yılbaşı arası veren dizinin 11 Ocak Salı günü yayımlanması beklenmekte. Sevilen dizi Masumlar Apartmanı gelecek hafta yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşuyor.

Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı? Kısmetse Olur Eslem Kimdir Furkan'la Daha Önceden Tanışıyorlar Mı?

Son olarak dizide Safiye, Naci'ye olan hisleri yüzünden bir çıkmaza girmişti. Gülben ise hastalığına rağmen Esat'la beraber mutlu olma çapında büyük bir adım atmıştır. Han'ın aklı ise karmakarışıktır.