Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Fragmanı Olay Oldu: Safiye Benim Yüzümden Mutlu Olamadı Gülben'den olay itiraf. Masumlar Apartmanı Gülben Kırmızı Oda'da itiraf etti

Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular Yasak Elma Dizi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncular

Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Fragmanı Olay Oldu: Safiye Benim Yüzümden Mutlu Olamadı Gülben'den olay itiraf. Masumlar Apartmanı Gülben Kırmızı Oda'da itiraf etti. Dün akşam yeni bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı'nda Esat'ın ailesi, Gülben'le evlenmelerine karşı çıkınca Esat hemencecik Gülben ile evlenmek istedi. Masumlar Apartmanı'nda Esat ise kimseye haber vermeden Gülben ile evlenmek istediğini söyledi. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın merak edilen yeni bölüm fragmanı herkesi şaşırttı.

masum

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 46. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı. Gülben'in fragmanda psikoloğa gittiği görüldü. Gülben'in  "Herkes Han kıskandı sandı ama Safiye'nin Naci'yle evlenip yuva kurmasına ben izin vermedim" itirafında bulunması ise olay oldu. Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun, Tansel Öngel gibi isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Metin Coşkun, Atilla Şendil, Uğur Uzunel, Esra Coşkun, Gizem Katmer ve Emir Özden'in paylaştığı Masumlar Apartmanı, dün akşam 45. bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölüme Gülben ve Esat aşkı izleyicilerin dikkatini çekti.

masum2

Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım'ı canlandıran Binnur Kaya'nın konuk olduğu dizide Esat Gülben'e sürpriz bir teklif yapar. Esat da Han ve İnci gibi sessiz sedasız evlenmek istediğini söyler. Yeni bölüm fragmanında ise büyük şok yaşandı. Gülben, Esat'ın gizli evlilik teklifini kabul eder. Safiye ise altına kaçıran Gülben'e hasta bezi alıyor. Bezi görünce Gülben "Evlenmeyeceğim" diyerek çıkıyor. Gülben'in bu hamlesi ise Safiye'yi korkutuyor.

Kırmızı Oda dizisinin Doktor Hanım'ına giden Gülben itirafları ile herkesi şaşırtıyor. Gülben ""Evlenmemem lazım benim. Ben engel oldum. Belki şimdiye kadar çoktan Naci'yle yuvasını kurmuş ve evlenip gitmiş olacaktı ancak ben izin vermedim. Herkes Han kıskandı ve engel oldu sanıyor. Ama öğrense beni affetmez" sözleri izleyiciyi şaşırtıyor. Peki Gülben ablasının evlenmesine nasıl engel oldu? Gülben Safiye'ye ihanet mi etti. Masumlar Apartmanı 46. bölümü ile haftaya Salı ekranlara gelecek ve izleyicinin nefesini kesecek. Masumlar Apartmanı her Salı akşamı 20:00'da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.